Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | matematyka 1 at - Janik I. (204) |
religia 1 at - Marszałek W. (1) |
język niemiecki 1 at gr.1 j. niemiecki - Kaproń J. (218) organizacja pracy służby pięter 1 at gr.2 j. włoski - Mamorska-Kozieł S. (103) |
pracownia hotelarska 1 at gr.2 j. włoski - Sadłek B. (2) |
zajęcia z wychowawcą 1 at - Kowalewska M. (204) |
2 | 08:55-09:40 | edukacja dla bezpieczeństwa 1 at - Podkański Ł. (104) |
pracownia hotelarska 1 at gr.1 j. niemiecki - Sadłek B. (1) język włoski 1 at gr.2 j. włoski - Marczak A. (6) |
język niemiecki 1 at gr.1 j. niemiecki - Kaproń J. (218) organizacja pracy służby pięter 1 at gr.2 j. włoski - Mamorska-Kozieł S. (103) |
geografia 1 at - Pniok J. (3) |
geografia 1 at - Pniok J. (206) |
3 | 09:50-10:35 | religia 1 at - Marszałek W. (106) |
język polski 1 at - Tomkiewicz A. (3) |
podstawy hotelarstwa 1 at - Rayss M. (104) |
chemia 1 at - Hałas A. (4) |
geografia 1 at - Pniok J. (206) |
4 | 10:50-11:35 | informatyka 1 at gr.1 j. niemiecki - Tekiela K. (215) wychowanie fizyczne 1 at gr.2 j. włoski - Kowalewska M. (sala gimn.1) |
podstawy żywienia człowieka 1 at - Serwotka-Torbicka J. (2) |
język polski 1 at - Tomkiewicz A. (201) |
chemia 1 at - Hałas A. (4) |
wychowanie fizyczne 1 at gr.1 j. niemiecki - Kowalewska M. (sala gimn.2) informatyka 1 at gr.2 j. włoski - Mynarski A. (214) |
5 | 11:45-12:30 | filozofia 1 at - Drzewicki P. (207) |
usługi hotelarskie 1 at - Chrobak-Juros B. (2) |
język polski 1 at - Tomkiewicz A. (201) |
język angielski 1 at gr.3 - Godlewska-Ucińska M. (8) język angielski 1 at gr.4 - Staszczyszyn-Kozina K. (7) |
podstawy hotelarstwa 1 at - Rayss M. (207) |
6 | 12:45-13:30 | animacja czasu wolnego 1 at - Szczotka Ł. (101) |
historia 1 at - Pełka P. (1) |
historia 1 at - Pełka P. (103) |
język angielski 1 at gr.3 - Godlewska-Ucińska M. (8) język angielski 1 at gr.4 - Staszczyszyn-Kozina K. (7) |
matematyka 1 at - Janik I. (204) |
7 | 13:35-14:20 | organizacja pracy służby pięter 1 at gr.1 j. niemiecki - Mamorska-Kozieł S. (103) język włoski 1 at gr.2 j. włoski - Marczak A. (217) |
historia i teraźniejszość 1 at - Pełka P. (1) |
pracownia gastronomiczna 1 at gr.2 j. włoski - Serwotka-Torbicka J. (15) |
wychowanie fizyczne 1 at gr.1 j. niemiecki - Kowalewska M. (sala gimn.7) |
pracownia gastronomiczna 1 at gr.1 j. niemiecki - Kozieł P. (13) wychowanie fizyczne 1 at gr.2 j. włoski - Kowalewska M. (sala gimn.2) |
8 | 14:25-15:10 | organizacja pracy służby pięter 1 at gr.1 j. niemiecki - Mamorska-Kozieł S. (103) |
pracownia gastronomiczna 1 at gr.2 j. włoski - Serwotka-Torbicka J. (15) |
wychowanie fizyczne 1 at gr.1 j. niemiecki - Kowalewska M. (sala gimn.7) |
pracownia gastronomiczna 1 at gr.1 j. niemiecki - Kozieł P. (13) wychowanie fizyczne 1 at gr.2 j. włoski - Kowalewska M. (sala gimn.2) |
|
9 | 15:15-16:00 | pracownia gastronomiczna 1 at gr.2 j. włoski - Serwotka-Torbicka J. (15) |
pracownia gastronomiczna 1 at gr.1 j. niemiecki - Kozieł P. (13) |
|||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | wychowanie fizyczne 1 bt gr.1 j. hiszpański - Kowalewska M. (sala gimn.7) |
wychowanie fizyczne 1 bt gr.2 j. włoski - Depczyński M. (sala gimn.1) |
religia 1 bt - Marszałek W. (1) |
wychowanie fizyczne 1 bt gr.2 j. włoski - Depczyński M. (sala gimn.1) |
|
1 | 08:00-08:45 | geografia 1 bt - Pniok J. (206) |
język angielski 1 bt gr.3 - Gałązka B. (7) język angielski 1 bt gr.4 - Friedrich T. (2) |
pracownia gastronomiczna 1 bt gr.1 j. hiszpański - Serwotka-Torbicka J. (15) wychowanie fizyczne 1 bt gr.2 j. włoski - Depczyński M. (sala gimn.1) |
matematyka 1 bt - Janik I. (7) |
język hiszpański 1 bt gr.1 j. hiszpański - Stadnicka M. (217) organizacja pracy służby pięter 1 bt gr.2 j. włoski - Mamorska-Kozieł S. (103) |
2 | 08:55-09:40 | geografia 1 bt - Pniok J. (206) |
język angielski 1 bt gr.3 - Gałązka B. (7) język angielski 1 bt gr.4 - Friedrich T. (2) |
pracownia gastronomiczna 1 bt gr.1 j. hiszpański - Serwotka-Torbicka J. (15) pracownia gastronomiczna 1 bt gr.2 j. włoski - Kozieł P. (13) |
język polski 1 bt - Pilch M. (2) |
język hiszpański 1 bt gr.1 j. hiszpański - Stadnicka M. (217) organizacja pracy służby pięter 1 bt gr.2 j. włoski - Mamorska-Kozieł S. (103) |
3 | 09:50-10:35 | filozofia 1 bt - Drzewicki P. (207) |
podstawy żywienia człowieka 1 bt - Serwotka-Torbicka J. (2) |
pracownia gastronomiczna 1 bt gr.1 j. hiszpański - Serwotka-Torbicka J. (15) pracownia gastronomiczna 1 bt gr.2 j. włoski - Kozieł P. (13) |
podstawy hotelarstwa 1 bt - Rayss M. (5) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 bt - Podkański Ł. (106) |
4 | 10:50-11:35 | język polski 1 bt - Pilch M. (205) |
historia 1 bt - Pełka P. (1) |
pracownia hotelarska 1 bt gr.1 j. hiszpański - Mamorska-Kozieł S. (103) pracownia gastronomiczna 1 bt gr.2 j. włoski - Kozieł P. (13) |
podstawy hotelarstwa 1 bt - Rayss M. (5) |
geografia 1 bt - Pniok J. (206) |
5 | 11:45-12:30 | język polski 1 bt - Pilch M. (205) |
historia i teraźniejszość 1 bt - Pełka P. (1) |
informatyka 1 bt gr.1 j. hiszpański - Mynarski A. (214) pracownia hotelarska 1 bt gr.2 j. włoski - Mamorska-Kozieł S. (103) |
wychowanie fizyczne 1 bt gr.1 j. hiszpański - Kowalewska M. (sala gimn.7) język włoski 1 bt gr.2 j. włoski - Marczak A. (6) |
religia 1 bt - Marszałek W. (205) |
6 | 12:45-13:30 | usługi hotelarskie 1 bt - Chrobak-Juros B. (206) |
chemia 1 bt - Hałas A. (4) |
matematyka 1 bt - Janik I. (204) |
wychowanie fizyczne 1 bt gr.1 j. hiszpański - Kowalewska M. (sala gimn.7) język włoski 1 bt gr.2 j. włoski - Marczak A. (6) |
zajęcia z wychowawcą 1 bt - Friedrich T. (104) |
7 | 13:35-14:20 | chemia 1 bt - Hałas A. (4) |
historia 1 bt - Pełka P. (103) |
organizacja pracy służby pięter 1 bt gr.1 j. hiszpański - Mamorska-Kozieł S. (103) informatyka 1 bt gr.2 j. włoski - Mynarski A. (214) |
||
8 | 14:25-15:10 | animacja czasu wolnego 1 bt - Szczotka Ł. (205) |
organizacja pracy służby pięter 1 bt gr.1 j. hiszpański - Mamorska-Kozieł S. (103) |
|||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | wychowanie fizyczne 1 ct gr.1 j. niemiecki - Depczyński M. (sala gimn.1) |
||||
1 | 08:00-08:45 | edukacja dla bezpieczeństwa 1 ct - Podkański Ł. (104) |
pracownia gastronomiczna 1 ct gr.1 j. niemiecki - Kozieł P. (13) organizacja pracy służby pięter 1 ct gr.2 j. hiszpański - Mamorska-Kozieł S. (103) |
geografia 1 ct - Pniok J. (3) |
||
2 | 08:55-09:40 | informatyka 1 ct gr.1 j. niemiecki - Mynarski A. (214) wychowanie fizyczne 1 ct gr.2 j. hiszpański - Kowalewska M. (sala gimn.1) |
pracownia gastronomiczna 1 ct gr.1 j. niemiecki - Kozieł P. (13) organizacja pracy służby pięter 1 ct gr.2 j. hiszpański - Mamorska-Kozieł S. (103) |
zajęcia z wychowawcą 1 ct - Gałązka B. (1) |
pracownia gastronomiczna 1 ct gr.2 j. hiszpański - Kozieł P. (13) |
język polski 1 ct - Tomkiewicz A. (3) |
3 | 09:50-10:35 | usługi hotelarskie 1 ct - Chrobak-Juros B. (101) |
pracownia gastronomiczna 1 ct gr.1 j. niemiecki - Kozieł P. (13) pracownia hotelarska 1 ct gr.2 j. hiszpański - Mamorska-Kozieł S. (103) |
język niemiecki 1 ct gr.1 j. niemiecki - Chrobak-Juros B. (2) wychowanie fizyczne 1 ct gr.2 j. hiszpański - Kowalewska M. (sala gimn.7) |
pracownia gastronomiczna 1 ct gr.2 j. hiszpański - Kozieł P. (13) |
język polski 1 ct - Tomkiewicz A. (3) |
4 | 10:50-11:35 | matematyka 1 ct - Janik I. (204) |
historia i teraźniejszość 1 ct - Kurzyca M. (201) |
język niemiecki 1 ct gr.1 j. niemiecki - Chrobak-Juros B. (2) wychowanie fizyczne 1 ct gr.2 j. hiszpański - Kowalewska M. (sala gimn.7) |
pracownia gastronomiczna 1 ct gr.2 j. hiszpański - Kozieł P. (13) |
wychowanie fizyczne 1 ct gr.1 j. niemiecki - Depczyński M. (sala gimn.7) język hiszpański 1 ct gr.2 j. hiszpański - Stadnicka M. (6) |
5 | 11:45-12:30 | geografia 1 ct - Pniok J. (206) |
animacja czasu wolnego 1 ct - Szczotka Ł. (204) |
podstawy hotelarstwa 1 ct - Rayss M. (5) |
język polski 1 ct - Tomkiewicz A. (201) |
wychowanie fizyczne 1 ct gr.1 j. niemiecki - Depczyński M. (sala gimn.7) język hiszpański 1 ct gr.2 j. hiszpański - Stadnicka M. (6) |
6 | 12:45-13:30 | pracownia hotelarska 1 ct gr.1 j. niemiecki - Mamorska-Kozieł S. (103) informatyka 1 ct gr.2 j. hiszpański - Mynarski A. (214) |
podstawy żywienia człowieka 1 ct - Serwotka-Torbicka J. (103) |
podstawy hotelarstwa 1 ct - Rayss M. (5) |
geografia 1 ct - Pniok J. (206) |
chemia 1 ct - Hałas A. (4) |
7 | 13:35-14:20 | filozofia 1 ct - Drzewicki P. (207) |
organizacja pracy służby pięter 1 ct gr.1 j. niemiecki - Mamorska-Kozieł S. (103) |
religia 1 ct - Marszałek W. (1) |
matematyka 1 ct - Janik I. (204) |
chemia 1 ct - Hałas A. (4) |
8 | 14:25-15:10 | religia 1 ct - Marszałek W. (106) |
organizacja pracy służby pięter 1 ct gr.1 j. niemiecki - Mamorska-Kozieł S. (103) |
język angielski 1 ct gr.3 - Friedrich T. (2) język angielski 1 ct gr.4 - Gałązka B. (7) |
historia 1 ct - Pełka P. (207) |
|
9 | 15:15-16:00 | język angielski 1 ct gr.3 - Friedrich T. (2) język angielski 1 ct gr.4 - Gałązka B. (7) |
historia 1 ct - Pełka P. (207) |
|||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | wychowanie fizyczne 2 dt gr.1 j. włoski - Depczyński M. (sala gimn.7) |
||||
1 | 08:00-08:45 | chemia 2 dt - Hałas A. (4) |
język angielski 2 dt gr.1 j. włoski - Czyż E. (212) pracownia informatyczna 2 dt gr.2 j. niemiecki - Tekiela K. (215) |
pracownia informatyczna 2 dt gr.1 j. włoski - Tekiela K. (215) organizacja imprez i usług turystycznych 2 dt gr.2 j. niemiecki - Rayss M. (104) |
geografia 2 dt - Dendys A. (106) |
zajęcia z wychowawcą 2 dt - Czyż E. (2) |
2 | 08:55-09:40 | chemia 2 dt - Hałas A. (4) |
język angielski 2 dt gr.1 j. włoski - Czyż E. (212) pracownia informatyczna 2 dt gr.2 j. niemiecki - Tekiela K. (215) |
pracownia informatyczna 2 dt gr.1 j. włoski - Tekiela K. (215) organizacja imprez i usług turystycznych 2 dt gr.2 j. niemiecki - Rayss M. (104) |
geografia 2 dt - Dendys A. (106) |
geografia turystyczna 2 dt - Dendys A. (9) |
3 | 09:50-10:35 | język włoski 2 dt gr.1 j. włoski - Marczak A. (1) wychowanie fizyczne 2 dt gr.2 j. niemiecki - Depczyński M. (sala gimn.7) |
historia i teraźniejszość 2 dt - Kurzyca M. (201) |
historia 2 dt - Głąb M. (205) |
religia 2 dt - Marszałek W. (205) |
język polski 2 dt - Drzewicki P. (5) |
4 | 10:50-11:35 | język włoski 2 dt gr.1 j. włoski - Marczak A. (1) wychowanie fizyczne 2 dt gr.2 j. niemiecki - Depczyński M. (sala gimn.7) |
język angielski w turystyce 2 dt gr.1 j. włoski - Godlewska-Ucińska M. (205) pracownia turystyczna 2 dt gr.2 j. niemiecki - Krywult-Malejko U. (105) |
historia 2 dt - Głąb M. (205) |
matematyka 2 dt - Worwa B. (203) |
język polski 2 dt - Drzewicki P. (5) |
5 | 11:45-12:30 | język angielski 2 dt gr.2 j. niemiecki - Gałązka B. (7) |
wychowanie fizyczne 2 dt gr.1 j. włoski - Depczyński M. (sala gimn.2) pracownia turystyczna 2 dt gr.2 j. niemiecki - Krywult-Malejko U. (105) |
religia 2 dt - Marszałek W. (105) |
informatyka 2 dt gr.1 j. włoski - Tekiela K. (215) język angielski w turystyce 2 dt gr.2 j. niemiecki - Czyż E. (212) |
podstawy przedsiębiorczości 2 dt - Jeż-Pawlak A. (2) |
6 | 12:45-13:30 | język angielski 2 dt gr.2 j. niemiecki - Gałązka B. (7) |
wychowanie fizyczne 2 dt gr.1 j. włoski - Depczyński M. (sala gimn.2) pracownia turystyczna 2 dt gr.2 j. niemiecki - Krywult-Malejko U. (105) |
komunikacja interpersonalna 2 dt - Drzewicki P. (207) |
pracownia turystyczna 2 dt gr.1 j. włoski - Krywult-Malejko U. (105) informatyka 2 dt gr.2 j. niemiecki - Mynarski A. (214) |
geografia 2 dt - Dendys A. (9) |
7 | 13:35-14:20 | matematyka 2 dt - Worwa B. (203) |
pracownia informacji turystycznej 2 dt gr.1 j. włoski - Krywult-Malejko U. (226) pracownia informacji turystycznej 2 dt gr.2 j. niemiecki - Mynarski A. (214) |
pracownia turystyczna 2 dt gr.1 j. włoski - Krywult-Malejko U. (105) język niemiecki 2 dt gr.2 j. niemiecki - Kaproń J. (218) |
organizacja imprez i usług turystycznych 2 dt gr.1 j. włoski - Rayss M. (2) wychowanie fizyczne 2 dt gr.2 j. niemiecki - Depczyński M. (sala gimn.8) |
|
8 | 14:25-15:10 | podstawy turystyki 2 dt - Krywult-Malejko U. (101) |
pracownia informacji turystycznej 2 dt gr.1 j. włoski - Krywult-Malejko U. (226) pracownia informacji turystycznej 2 dt gr.2 j. niemiecki - Mynarski A. (214) |
pracownia turystyczna 2 dt gr.1 j. włoski - Krywult-Malejko U. (105) język niemiecki 2 dt gr.2 j. niemiecki - Kaproń J. (218) |
organizacja imprez i usług turystycznych 2 dt gr.1 j. włoski - Rayss M. (2) |
|
9 | 15:15-16:00 | język polski 2 dt - Drzewicki P. (207) |
pracownia informacji turystycznej 2 dt gr.1 j. włoski - Krywult-Malejko U. (226) pracownia informacji turystycznej 2 dt gr.2 j. niemiecki - Mynarski A. (214) |
|||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | język angielski 2 et gr.1 j. hiszpański - Godlewska-Ucińska M. (8) organizacja imprez i usług turystycznych 2 et gr.2 j. hiszpański - Rayss M. (2) |
pracownia informacji turystycznej 2 et gr.1 j. hiszpański - Mynarski A. (214) pracownia turystyczna 2 et gr.2 j. hiszpański - Dubrawska D. (104) |
język hiszpański 2 et gr.1 j. hiszpański - Stadnicka M. (217) pracownia informatyczna 2 et gr.2 j. hiszpański - Tekiela K. (215) |
religia 2 et - Marszałek W. (1) |
|
2 | 08:55-09:40 | język angielski 2 et gr.1 j. hiszpański - Godlewska-Ucińska M. (8) organizacja imprez i usług turystycznych 2 et gr.2 j. hiszpański - Rayss M. (2) |
pracownia informacji turystycznej 2 et gr.1 j. hiszpański - Mynarski A. (214) pracownia turystyczna 2 et gr.2 j. hiszpański - Dubrawska D. (104) |
wychowanie fizyczne 2 et gr.2 j. hiszpański - Depczyński M. (sala gimn.1) |
język hiszpański 2 et gr.1 j. hiszpański - Stadnicka M. (217) pracownia informatyczna 2 et gr.2 j. hiszpański - Tekiela K. (215) |
język polski 2 et - Drzewicki P. (5) |
3 | 09:50-10:35 | organizacja imprez i usług turystycznych 2 et gr.1 j. hiszpański - Rayss M. (2) język angielski 2 et gr.2 j. hiszpański - Gałązka B. (7) |
pracownia informacji turystycznej 2 et gr.1 j. hiszpański - Mynarski A. (214) pracownia turystyczna 2 et gr.2 j. hiszpański - Dubrawska D. (104) |
informatyka 2 et gr.1 j. hiszpański - Mynarski A. (214) wychowanie fizyczne 2 et gr.2 j. hiszpański - Depczyński M. (sala gimn.1) |
wychowanie fizyczne 2 et gr.1 j. hiszpański - Szczotka Ł. (sala gimn.2) język angielski w turystyce 2 et gr.2 j. hiszpański - Godlewska-Ucińska M. (103) |
geografia 2 et - Dendys A. (9) |
4 | 10:50-11:35 | organizacja imprez i usług turystycznych 2 et gr.1 j. hiszpański - Rayss M. (2) język angielski 2 et gr.2 j. hiszpański - Gałązka B. (7) |
komunikacja interpersonalna 2 et - Drzewicki P. (207) |
pracownia turystyczna 2 et gr.1 j. hiszpański - Dubrawska D. (104) pracownia informacji turystycznej 2 et gr.2 j. hiszpański - Krywult-Malejko U. (226) |
zajęcia z wychowawcą 2 et - Dubrawska D. (104) |
podstawy przedsiębiorczości 2 et - Jeż-Pawlak A. (2) |
5 | 11:45-12:30 | geografia 2 et - Dendys A. (9) |
historia i teraźniejszość 2 et - Kurzyca M. (207) |
pracownia turystyczna 2 et gr.1 j. hiszpański - Dubrawska D. (104) pracownia informacji turystycznej 2 et gr.2 j. hiszpański - Krywult-Malejko U. (226) |
podstawy turystyki 2 et - Krywult-Malejko U. (103) |
geografia turystyczna 2 et - Dendys A. (9) |
6 | 12:45-13:30 | geografia 2 et - Dendys A. (9) |
pracownia informatyczna 2 et gr.1 j. hiszpański - Tekiela K. (215) język hiszpański 2 et gr.2 j. hiszpański - Stadnicka M. (217) |
pracownia turystyczna 2 et gr.1 j. hiszpański - Dubrawska D. (104) pracownia informacji turystycznej 2 et gr.2 j. hiszpański - Krywult-Malejko U. (226) |
język angielski w turystyce 2 et gr.1 j. hiszpański - Czyż E. (212) informatyka 2 et gr.2 j. hiszpański - Tekiela K. (215) |
wychowanie fizyczne 2 et gr.1 j. hiszpański - Szczotka Ł. (sala gimn.7) wychowanie fizyczne 2 et gr.2 j. hiszpański - Depczyński M. (sala gimn.8) |
7 | 13:35-14:20 | chemia 2 et - Hałas A. (4) |
pracownia informatyczna 2 et gr.1 j. hiszpański - Tekiela K. (215) język hiszpański 2 et gr.2 j. hiszpański - Stadnicka M. (217) |
język polski 2 et - Drzewicki P. (207) |
matematyka 2 et - Worwa B. (203) |
wychowanie fizyczne 2 et gr.1 j. hiszpański - Szczotka Ł. (sala gimn.7) |
8 | 14:25-15:10 | chemia 2 et - Hałas A. (4) |
matematyka 2 et - Worwa B. (203) |
język polski 2 et - Drzewicki P. (207) |
historia 2 et - Głąb M. (205) |
|
9 | 15:15-16:00 | religia 2 et - Marszałek W. (205) |
historia 2 et - Głąb M. (205) |
|||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | wychowanie fizyczne 3 at gr.2 j. włoski - Dubrawski R. (sala gimn.8) |
wychowanie fizyczne 3 at gr.1 j. niemiecki - Szczotka Ł. (sala gimn.2) |
|||
1 | 08:00-08:45 | fizyka 3 at - Hałas A. (4) |
pracownia hotelarska 3 at gr.1 j. niemiecki - Górska D. (102) język angielski w hotelarstwie 3 at gr.2 j. włoski - Czyż E. (212) |
język branżowy 3 at gr.1 j. niemiecki - Staszczyszyn-Kozina K. (212) wychowanie fizyczne 3 at gr.2 j. włoski - Dubrawski R. (sala gimn.2) |
organizacja pracy w recepcji 3 at gr.2 j. włoski - Nowak J. (6) |
|
2 | 08:55-09:40 | promocja i sprzedaż usług hotelarskich 3 at gr.1 j. niemiecki - Winiarska Hankus J. (230) język angielski 3 at gr.2 j. włoski - Staszczyszyn-Kozina K. (217) |
fizyka 3 at - Hałas A. (4) |
pracownia hotelarska 3 at gr.1 j. niemiecki - Górska D. (102) język angielski w hotelarstwie 3 at gr.2 j. włoski - Czyż E. (212) |
organizacja pracy w recepcji 3 at gr.1 j. niemiecki - Nowak J. (101) wychowanie fizyczne 3 at gr.2 j. włoski - Dubrawski R. (sala gimn.2) |
język niemiecki 3 at gr.1 j. niemiecki - Chrobak-Juros B. (2) organizacja pracy w recepcji 3 at gr.2 j. włoski - Nowak J. (6) |
3 | 09:50-10:35 | promocja i sprzedaż usług hotelarskich 3 at gr.1 j. niemiecki - Winiarska Hankus J. (230) język angielski 3 at gr.2 j. włoski - Staszczyszyn-Kozina K. (217) |
język angielski w hotelarstwie 3 at gr.1 j. niemiecki - Staszczyszyn-Kozina K. (7) język włoski 3 at gr.2 j. włoski - Marczak A. (8) |
pracownia hotelarska 3 at gr.1 j. niemiecki - Górska D. (102) informatyka 3 at gr.2 j. włoski - Tekiela K. (215) |
organizacja pracy w recepcji 3 at gr.1 j. niemiecki - Nowak J. (101) język branżowy 3 at gr.2 j. włoski - Czyż E. (212) |
podstawy hotelarstwa 3 at - Chrobak-Juros B. (2) |
4 | 10:50-11:35 | obsługa informatyczna w hotelarstwie 3 at gr.1 j. niemiecki - Mynarski A. (214) promocja i sprzedaż usług hotelarskich 3 at gr.2 j. włoski - Winiarska Hankus J. (230) |
język angielski w hotelarstwie 3 at gr.1 j. niemiecki - Staszczyszyn-Kozina K. (7) język włoski 3 at gr.2 j. włoski - Marczak A. (8) |
geografia 3 at - Dendys A. (106) |
historia 3 at - Głąb M. (205) |
język polski 3 at - Tomkiewicz A. (3) |
5 | 11:45-12:30 | obsługa informatyczna w hotelarstwie 3 at gr.1 j. niemiecki - Mynarski A. (214) promocja i sprzedaż usług hotelarskich 3 at gr.2 j. włoski - Winiarska Hankus J. (230) |
historia 3 at - Głąb M. (5) |
podstawy przedsiębiorczości 3 at - Jeż-Pawlak A. (106) |
geografia 3 at - Dendys A. (106) |
język polski 3 at - Tomkiewicz A. (3) |
6 | 12:45-13:30 | religia 3 at - Marszałek W. (212) |
język polski 3 at - Tomkiewicz A. (3) |
religia 3 at - Marszałek W. (106) |
matematyka 3 at - Janik I. (204) |
język angielski 3 at gr.1 j. niemiecki - Dziewiński P. (2) pracownia hotelarska 3 at gr.2 j. włoski - Nowak J. (3) |
7 | 13:35-14:20 | informatyka 3 at gr.1 j. niemiecki - Tekiela K. (215) obsługa informatyczna w hotelarstwie 3 at gr.2 j. włoski - Mynarski A. (214) |
zajęcia z wychowawcą 3 at - Tomkiewicz A. (3) |
matematyka 3 at - Janik I. (204) |
biologia 3 at - Dendys A. (106) |
język angielski 3 at gr.1 j. niemiecki - Dziewiński P. (2) pracownia hotelarska 3 at gr.2 j. włoski - Nowak J. (3) |
8 | 14:25-15:10 | obsługa informatyczna w hotelarstwie 3 at gr.2 j. włoski - Mynarski A. (214) |
język niemiecki 3 at gr.1 j. niemiecki - Chrobak-Juros B. (2) |
matematyka 3 at - Janik I. (204) |
biologia 3 at - Dendys A. (106) |
wychowanie fizyczne 3 at gr.1 j. niemiecki - Szczotka Ł. (sala gimn.7) pracownia hotelarska 3 at gr.2 j. włoski - Nowak J. (3) |
9 | 15:15-16:00 | wychowanie fizyczne 3 at gr.1 j. niemiecki - Szczotka Ł. (sala gimn.7) |
||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | wychowanie fizyczne 3 bt gr.2 j. hiszpański - Dubrawski R. (sala gimn.8) |
pracownia hotelarska 3 bt gr.1 j. hiszpański - Górska D. (102) |
wychowanie fizyczne 3 bt gr.1 j. hiszpański - Dubrawski R. (sala gimn.7) |
||
1 | 08:00-08:45 | biologia 3 bt - Dendys A. (9) |
pracownia hotelarska 3 bt gr.1 j. hiszpański - Górska D. (102) organizacja pracy w recepcji 3 bt gr.2 j. hiszpański - Nowak J. (101) |
podstawy hotelarstwa 3 bt - Chrobak-Juros B. (2) |
organizacja pracy w recepcji 3 bt gr.1 j. hiszpański - Nowak J. (101) język branżowy 3 bt gr.2 j. hiszpański - Godlewska-Ucińska M. (103) |
religia 3 bt - Kliś M. (105) etyka 3 bt Etyka - Krzyżowska-Szuta D. (biblioteka) |
2 | 08:55-09:40 | biologia 3 bt - Dendys A. (9) |
pracownia hotelarska 3 bt gr.1 j. hiszpański - Górska D. (102) organizacja pracy w recepcji 3 bt gr.2 j. hiszpański - Nowak J. (101) |
język polski 3 bt - Pilch M. (5) |
promocja i sprzedaż usług hotelarskich 3 bt gr.1 j. hiszpański - Winiarska Hankus J. (230) obsługa informatyczna w hotelarstwie 3 bt gr.2 j. hiszpański - Mynarski A. (214) |
religia 3 bt - Kliś M. (105) etyka 3 bt Etyka - Krzyżowska-Szuta D. (biblioteka) |
3 | 09:50-10:35 | wychowanie fizyczne 3 bt gr.1 j. hiszpański - Dubrawski R. (sala gimn.8) język angielski w hotelarstwie 3 bt gr.2 j. hiszpański - Godlewska-Ucińska M. (8) |
zajęcia z wychowawcą 3 bt - Górska D. (102) |
język angielski w hotelarstwie 3 bt gr.1 j. hiszpański - Czyż E. (8) wychowanie fizyczne 3 bt gr.2 j. hiszpański - Dubrawski R. (sala gimn.8) |
promocja i sprzedaż usług hotelarskich 3 bt gr.1 j. hiszpański - Winiarska Hankus J. (230) obsługa informatyczna w hotelarstwie 3 bt gr.2 j. hiszpański - Mynarski A. (214) |
język polski 3 bt - Pilch M. (201) |
4 | 10:50-11:35 | wychowanie fizyczne 3 bt gr.1 j. hiszpański - Dubrawski R. (sala gimn.8) język angielski w hotelarstwie 3 bt gr.2 j. hiszpański - Godlewska-Ucińska M. (8) |
podstawy przedsiębiorczości 3 bt - Jeż-Pawlak A. (106) |
język angielski w hotelarstwie 3 bt gr.1 j. hiszpański - Czyż E. (8) wychowanie fizyczne 3 bt gr.2 j. hiszpański - Dubrawski R. (sala gimn.8) |
język branżowy 3 bt gr.1 j. hiszpański - Czyż E. (212) promocja i sprzedaż usług hotelarskich 3 bt gr.2 j. hiszpański - Winiarska Hankus J. (230) |
język polski 3 bt - Pilch M. (201) |
5 | 11:45-12:30 | historia 3 bt - Głąb M. (1) |
język hiszpański 3 bt - Stadnicka M. (217) |
geografia 3 bt - Dendys A. (9) |
informatyka 3 bt gr.1 j. hiszpański - Mynarski A. (214) promocja i sprzedaż usług hotelarskich 3 bt gr.2 j. hiszpański - Winiarska Hankus J. (230) |
język angielski 3 bt - Godlewska-Ucińska M. (106) |
6 | 12:45-13:30 | historia 3 bt - Głąb M. (1) |
matematyka 3 bt - Worwa B. (203) |
geografia 3 bt - Dendys A. (9) |
matematyka 3 bt - Worwa B. (203) |
język angielski 3 bt - Godlewska-Ucińska M. (106) |
7 | 13:35-14:20 | fizyka 3 bt - Kufel B. (3) |
język hiszpański 3 bt - Stadnicka M. (6) |
obsługa informatyczna w hotelarstwie 3 bt gr.1 j. hiszpański - Mynarski A. (214) pracownia hotelarska 3 bt gr.2 j. hiszpański - Górska D. (102) |
matematyka 3 bt - Worwa B. (203) |
|
8 | 14:25-15:10 | fizyka 3 bt - Kufel B. (3) |
organizacja pracy w recepcji 3 bt gr.1 j. hiszpański - Nowak J. (6) |
obsługa informatyczna w hotelarstwie 3 bt gr.1 j. hiszpański - Mynarski A. (214) pracownia hotelarska 3 bt gr.2 j. hiszpański - Górska D. (102) |
informatyka 3 bt gr.2 j. hiszpański - Mynarski A. (214) |
|
9 | 15:15-16:00 | pracownia hotelarska 3 bt gr.2 j. hiszpański - Górska D. (102) |
||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | język angielski 3 et gr.1 j. hiszpański - Czyż E. (6) wychowanie fizyczne 3 et gr.2 j. niemiecki - Dubrawski R. (sala gimn.8) |
pracownia turystyczna 3 et gr.1 j. hiszpański - Krywult-Malejko U. (105) organizacja imprez i usług turystycznych 3 et gr.2 j. niemiecki - Rayss M. (226) |
podstawy turystyki 3 et - Krywult-Malejko U. (101) |
matematyka 3 et - Worwa B. (203) |
|
2 | 08:55-09:40 | język angielski 3 et gr.1 j. hiszpański - Czyż E. (6) wychowanie fizyczne 3 et gr.2 j. niemiecki - Dubrawski R. (sala gimn.8) |
pracownia turystyczna 3 et gr.1 j. hiszpański - Krywult-Malejko U. (105) organizacja imprez i usług turystycznych 3 et gr.2 j. niemiecki - Rayss M. (226) |
pracownia informacji turystycznej 3 et gr.1 j. hiszpański - Krywult-Malejko U. (226) informatyka 3 et gr.2 j. niemiecki - Mynarski A. (214) |
historia 3 et - Głąb M. (7) |
organizacja imprez i usług turystycznych 3 et gr.1 j. hiszpański - Rayss M. (102) pracownia turystyczna 3 et gr.2 j. niemiecki - Dubrawska D. (104) |
3 | 09:50-10:35 | biologia 3 et - Dendys A. (9) |
pracownia turystyczna 3 et gr.1 j. hiszpański - Krywult-Malejko U. (105) organizacja imprez i usług turystycznych 3 et gr.2 j. niemiecki - Rayss M. (226) |
pracownia informacji turystycznej 3 et gr.1 j. hiszpański - Krywult-Malejko U. (226) język niemiecki 3 et gr.2 j. niemiecki - Kaproń J. (218) |
historia 3 et - Głąb M. (7) |
organizacja imprez i usług turystycznych 3 et gr.1 j. hiszpański - Rayss M. (102) pracownia turystyczna 3 et gr.2 j. niemiecki - Dubrawska D. (104) |
4 | 10:50-11:35 | biologia 3 et - Dendys A. (9) |
geografia 3 et - Pniok J. (206) |
informatyka 3 et gr.1 j. hiszpański - Mynarski A. (214) język niemiecki 3 et gr.2 j. niemiecki - Kaproń J. (218) |
podstawy przedsiębiorczości 3 et - Jeż-Pawlak A. (7) |
organizacja imprez i usług turystycznych 3 et gr.1 j. hiszpański - Rayss M. (102) pracownia turystyczna 3 et gr.2 j. niemiecki - Dubrawska D. (104) |
5 | 11:45-12:30 | fizyka 3 et - Kufel B. (3) |
geografia 3 et - Pniok J. (206) |
matematyka 3 et - Worwa B. (203) |
język polski 3 et - Drzewicki P. (1) |
wychowanie fizyczne 3 et gr.1 j. hiszpański - Kowalewska M. (sala gimn.2) pracownia informacji turystycznej 3 et gr.2 j. niemiecki - Mynarski A. (214) |
6 | 12:45-13:30 | fizyka 3 et - Kufel B. (3) |
język polski 3 et - Drzewicki P. (207) |
matematyka 3 et - Worwa B. (203) |
komunikacja interpersonalna 3 et - Drzewicki P. (1) |
wychowanie fizyczne 3 et gr.1 j. hiszpański - Kowalewska M. (sala gimn.2) pracownia informacji turystycznej 3 et gr.2 j. niemiecki - Mynarski A. (214) |
7 | 13:35-14:20 | język hiszpański 3 et gr.1 j. hiszpański - Stadnicka M. (6) język angielski w turystyce 3 et gr.2 j. niemiecki - Friedrich T. (7) |
język polski 3 et - Drzewicki P. (207) |
geografia turystyczna 3 et - Pniok J. (206) |
język angielski w turystyce 3 et gr.1 j. hiszpański - Staszczyszyn-Kozina K. (5) język angielski 3 et gr.2 j. niemiecki - Gałązka B. (7) |
religia 3 et - Marszałek W. (104) |
8 | 14:25-15:10 | język hiszpański 3 et gr.1 j. hiszpański - Stadnicka M. (6) język angielski w turystyce 3 et gr.2 j. niemiecki - Friedrich T. (7) |
wychowanie fizyczne 3 et gr.1 j. hiszpański - Kowalewska M. (sala gimn.2) |
zajęcia z wychowawcą 3 et - Pniok J. (206) |
język angielski w turystyce 3 et gr.1 j. hiszpański - Staszczyszyn-Kozina K. (5) język angielski 3 et gr.2 j. niemiecki - Gałązka B. (7) |
religia 3 et - Marszałek W. (104) |
9 | 15:15-16:00 | wychowanie fizyczne 3 et gr.2 j. niemiecki - Dubrawski R. (sala gimn.8) |
||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | język polski 4 at - Drzewicki P. (3) |
matematyka 4 at - Janik I. (204) |
język angielski 4 at gr.1 j. włoski - Staszczyszyn-Kozina K. (105) |
język włoski 4 at gr.1 j. włoski - Marczak A. (207) wychowanie fizyczne 4 at gr.2 j. niemiecki - Kowalewska M. (sala gimn.1) |
komunikacja interpersonalna 4 at - Drzewicki P. (7) |
2 | 08:55-09:40 | język polski 4 at - Drzewicki P. (3) |
matematyka 4 at - Janik I. (204) |
język angielski 4 at gr.1 j. włoski - Staszczyszyn-Kozina K. (105) język angielski 4 at gr.2 j. niemiecki - Friedrich T. (106) |
język angielski 4 at gr.1 j. włoski - Staszczyszyn-Kozina K. (212) wychowanie fizyczne 4 at gr.2 j. niemiecki - Kowalewska M. (sala gimn.1) |
religia 4 at - Marszałek W. (1) |
3 | 09:50-10:35 | podstawy hotelarstwa 4 at - Mamorska-Kozieł S. (3) |
geografia 4 at - Jeż-Pawlak A. (106) |
wychowanie fizyczne 4 at gr.1 j. włoski - Szczotka Ł. (sala gimn.2) język angielski 4 at gr.2 j. niemiecki - Friedrich T. (106) |
matematyka 4 at - Janik I. (204) |
podstawy marketingu i zarządzania 4 at - Jeż-Pawlak A. (1) |
4 | 10:50-11:35 | wiedza o społeczeństwie 4 at - Głąb M. (3) |
język angielski w hotelarstwie 4 at gr.1 j. włoski - Friedrich T. (226) pracownia hotelarska 4 at gr.2 j. niemiecki - Nowak J. (101) |
historia 4 at - Pełka P. (101) |
biologia 4 at - Dendys A. (106) |
wychowanie fizyczne 4 at gr.1 j. włoski - Szczotka Ł. (sala gimn.8) organizacja pracy w recepcji 4 at gr.2 j. niemiecki - Nowak J. (7) |
5 | 11:45-12:30 | fizyka 4 at - Hałas A. (4) |
język angielski w hotelarstwie 4 at gr.1 j. włoski - Friedrich T. (226) pracownia hotelarska 4 at gr.2 j. niemiecki - Nowak J. (101) |
organizacja pracy w recepcji 4 at gr.1 j. włoski - Nowak J. (101) język niemiecki 4 at gr.2 j. niemiecki - Kaproń J. (218) |
religia 4 at - Marszałek W. (207) |
wychowanie fizyczne 4 at gr.1 j. włoski - Szczotka Ł. (sala gimn.8) organizacja pracy w recepcji 4 at gr.2 j. niemiecki - Nowak J. (7) |
6 | 12:45-13:30 | fizyka 4 at - Hałas A. (4) |
pracownia hotelarska 4 at gr.1 j. włoski - Nowak J. (101) wychowanie fizyczne 4 at gr.2 j. niemiecki - Kowalewska M. (sala gimn.1) |
organizacja pracy w recepcji 4 at gr.1 j. włoski - Nowak J. (101) obsługa informatyczna w hotelarstwie 4 at gr.2 j. niemiecki - Mynarski A. (214) |
specjalizacja 4 abetp menager restauracji - Winiarska Hankus J. (230) specjalizacja 4 abtp obsługa pasażerów - Sadłek B. (201) specjalizacja 4 acetp baristyka i miksologia - Kozieł P. (13) specjalizacja 4 betp event menager - Rayss M. (226) |
język polski 4 at - Drzewicki P. (1) |
7 | 13:35-14:20 | język angielski w hotelarstwie 4 at gr.2 j. niemiecki - Gałązka B. (8) |
pracownia hotelarska 4 at gr.1 j. włoski - Nowak J. (101) język angielski 4 at gr.2 j. niemiecki - Friedrich T. (212) |
zajęcia z wychowawcą 4 at - Nowak J. (101) |
specjalizacja 4 abetp menager restauracji - Winiarska Hankus J. (230) specjalizacja 4 abtp obsługa pasażerów - Sadłek B. (201) specjalizacja 4 acetp baristyka i miksologia - Kozieł P. (13) specjalizacja 4 betp event menager - Rayss M. (226) |
geografia 4 at - Jeż-Pawlak A. (5) |
8 | 14:25-15:10 | język angielski w hotelarstwie 4 at gr.2 j. niemiecki - Gałązka B. (8) |
obsługa informatyczna w hotelarstwie 4 at gr.1 j. włoski - Mynarski A. (214) |
specjalizacja 4 abetp menager restauracji - Winiarska Hankus J. (230) specjalizacja 4 abtp obsługa pasażerów - Sadłek B. (201) specjalizacja 4 acetp baristyka i miksologia - Kozieł P. (13) specjalizacja 4 betp event menager - Rayss M. (226) |
biologia 4 at - Dendys A. (9) |
|
9 | 15:15-16:00 | specjalizacja 4 abetp menager restauracji - Winiarska Hankus J. (230) specjalizacja 4 abtp obsługa pasażerów - Sadłek B. (201) specjalizacja 4 acetp baristyka i miksologia - Kozieł P. (13) specjalizacja 4 betp event menager - Rayss M. (226) |
||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | geografia 4 bt - Tomkiewicz A. (201) |
biologia 4 bt - Dendys A. (9) |
pracownia hotelarska 4 bt gr.2 - Górska D. (102) |
wiedza o społeczeństwie 4 bt - Głąb M. (205) |
|
2 | 08:55-09:40 | geografia 4 bt - Tomkiewicz A. (201) |
biologia 4 bt - Dendys A. (9) |
język hiszpański 4 bt - Stadnicka M. (6) |
pracownia hotelarska 4 bt gr.2 - Górska D. (102) |
matematyka 4 bt - Janik I. (204) |
3 | 09:50-10:35 | język polski 4 bt - Pilch M. (104) |
wychowanie fizyczne 4 bt gr.1 - Dubrawski R. (sala gimn.7) wychowanie fizyczne 4 bt gr.2 - Kowalewska M. (sala gimn.8) |
język polski 4 bt - Pilch M. (3) |
pracownia hotelarska 4 bt gr.1 - Górska D. (102) wychowanie fizyczne 4 bt gr.2 - Kowalewska M. (sala gimn.1) |
matematyka 4 bt - Janik I. (204) |
4 | 10:50-11:35 | religia 4 bt - Marszałek W. (106) |
wychowanie fizyczne 4 bt gr.1 - Dubrawski R. (sala gimn.7) wychowanie fizyczne 4 bt gr.2 - Kowalewska M. (sala gimn.8) |
język polski 4 bt - Pilch M. (3) |
pracownia hotelarska 4 bt gr.1 - Górska D. (102) obsługa informatyczna w hotelarstwie 4 bt gr.2 - Tekiela K. (215) |
język angielski 4 bt - Friedrich T. (217) |
5 | 11:45-12:30 | język angielski 4 bt - Friedrich T. (104) |
język angielski w hotelarstwie 4 bt gr.1 - Godlewska-Ucińska M. (8) język angielski w hotelarstwie 4 bt gr.2 - Staszczyszyn-Kozina K. (7) |
zajęcia z wychowawcą 4 bt - Stadnicka M. (6) |
organizacja pracy w recepcji 4 bt - Nowak J. (101) |
język angielski 4 bt - Friedrich T. (217) |
6 | 12:45-13:30 | matematyka 4 bt - Janik I. (204) |
język angielski w hotelarstwie 4 bt gr.1 - Godlewska-Ucińska M. (8) język angielski w hotelarstwie 4 bt gr.2 - Staszczyszyn-Kozina K. (7) |
podstawy hotelarstwa 4 bt - Mamorska-Kozieł S. (1) |
specjalizacja 4 abetp menager restauracji - Winiarska Hankus J. (230) specjalizacja 4 abtp obsługa pasażerów - Sadłek B. (201) specjalizacja 4 acetp baristyka i miksologia - Kozieł P. (13) specjalizacja 4 betp event menager - Rayss M. (226) |
religia 4 bt - Marszałek W. (103) |
7 | 13:35-14:20 | wychowanie fizyczne 4 bt gr.1 - Dubrawski R. (sala gimn.2) |
komunikacja interpersonalna 4 bt - Pilch M. (5) |
fizyka 4 bt - Hałas A. (4) |
specjalizacja 4 abetp menager restauracji - Winiarska Hankus J. (230) specjalizacja 4 abtp obsługa pasażerów - Sadłek B. (201) specjalizacja 4 acetp baristyka i miksologia - Kozieł P. (13) specjalizacja 4 betp event menager - Rayss M. (226) |
|
8 | 14:25-15:10 | obsługa informatyczna w hotelarstwie 4 bt gr.1 - Tekiela K. (215) |
historia 4 bt - Pełka P. (5) |
fizyka 4 bt - Hałas A. (4) |
specjalizacja 4 abetp menager restauracji - Winiarska Hankus J. (230) specjalizacja 4 abtp obsługa pasażerów - Sadłek B. (201) specjalizacja 4 acetp baristyka i miksologia - Kozieł P. (13) specjalizacja 4 betp event menager - Rayss M. (226) |
|
9 | 15:15-16:00 | organizacja pracy w recepcji 4 bt - Nowak J. (5) |
podstawy marketingu i zarządzania 4 bt - Jeż-Pawlak A. (3) |
specjalizacja 4 abetp menager restauracji - Winiarska Hankus J. (230) specjalizacja 4 abtp obsługa pasażerów - Sadłek B. (201) specjalizacja 4 acetp baristyka i miksologia - Kozieł P. (13) specjalizacja 4 betp event menager - Rayss M. (226) |
||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | religia 45 etp religia - Kliś M. (207) |
język angielski w turystyce 4 et gr.1 j. hiszpański - Staszczyszyn-Kozina K. (5) wychowanie fizyczne 4 et gr.2 j. niemiecki - Dubrawski R. (sala gimn.8) |
matematyka 4 et - Worwa B. (203) |
język angielski 4 et - Czyż E. (204) |
|
2 | 08:55-09:40 | religia 45 etp religia - Kliś M. (207) |
język angielski w turystyce 4 et gr.1 j. hiszpański - Staszczyszyn-Kozina K. (5) wychowanie fizyczne 4 et gr.2 j. niemiecki - Dubrawski R. (sala gimn.8) |
matematyka 4 et - Worwa B. (203) |
język polski 4 et - Knyps K. (205) |
język angielski 4 et - Czyż E. (7) |
3 | 09:50-10:35 | matematyka 4 et - Worwa B. (203) |
biologia 4 et - Dendys A. (9) |
język polski 4 et - Knyps K. (207) |
język hiszpański 4 et gr.1 j. hiszpański - Stadnicka M. (217) język angielski w turystyce 4 et gr.2 j. niemiecki - Gałązka B. (226) |
język angielski 4 et - Czyż E. (7) |
4 | 10:50-11:35 | organizacja imprez i usług turystycznych 4 et - Krywult-Malejko U. (103) |
historia 4 et - Głąb M. (5) |
język polski 4 et - Knyps K. (207) |
wychowanie fizyczne 4 et gr.1 j. hiszpański - Dubrawski R. (sala gimn.1) język angielski w turystyce 4 et gr.2 j. niemiecki - Gałązka B. (226) |
biologia 4 et - Dendys A. (9) |
5 | 11:45-12:30 | organizacja imprez i usług turystycznych 4 et - Krywult-Malejko U. (103) |
fizyka 4 et - Hałas A. (4) |
zajęcia z wychowawcą 4 et - Dubrawski R. (207) |
wychowanie fizyczne 4 et gr.1 j. hiszpański - Dubrawski R. (sala gimn.1) język niemiecki 4 et gr.2 j. niemiecki - Kaproń J. (218) |
fizyka 4 et - Hałas A. (4) |
6 | 12:45-13:30 | pracownia turystyczna 4 et gr.1 j. hiszpański - Dubrawska D. (104) wychowanie fizyczne 4 et gr.2 j. niemiecki - Dubrawski R. (sala gimn.2) |
język branżowy 4 et - Czyż E. (5) |
geografia 4 et - Pniok J. (206) |
specjalizacja 4 abetp menager restauracji - Winiarska Hankus J. (230) specjalizacja 4 acetp baristyka i miksologia - Kozieł P. (13) specjalizacja 4 betp event menager - Rayss M. (226) specjalizacja 4 etp obsługa pasażerów - Dubrawska D. (104) |
marketing i prawo w turystyce 4 et - Jeż-Pawlak A. (5) |
7 | 13:35-14:20 | pracownia turystyczna 4 et gr.1 j. hiszpański - Dubrawska D. (104) pracownia turystyczna 4 et gr.2 j. niemiecki - Krywult-Malejko U. (105) |
geografia 4 et - Pniok J. (7) |
marketing i prawo w turystyce 4 et - Jeż-Pawlak A. (106) |
specjalizacja 4 abetp menager restauracji - Winiarska Hankus J. (230) specjalizacja 4 acetp baristyka i miksologia - Kozieł P. (13) specjalizacja 4 betp event menager - Rayss M. (226) specjalizacja 4 etp obsługa pasażerów - Dubrawska D. (104) |
|
8 | 14:25-15:10 | pracownia turystyczna 4 et gr.1 j. hiszpański - Dubrawska D. (104) pracownia turystyczna 4 et gr.2 j. niemiecki - Krywult-Malejko U. (105) |
wiedza o społeczeństwie 4 et - Głąb M. (1) |
wychowanie fizyczne 4 et gr.1 j. hiszpański - Dubrawski R. (sala gimn.1) |
specjalizacja 4 abetp menager restauracji - Winiarska Hankus J. (230) specjalizacja 4 acetp baristyka i miksologia - Kozieł P. (13) specjalizacja 4 betp event menager - Rayss M. (226) specjalizacja 4 etp obsługa pasażerów - Dubrawska D. (104) |
|
9 | 15:15-16:00 | pracownia turystyczna 4 et gr.2 j. niemiecki - Krywult-Malejko U. (105) |
specjalizacja 4 abetp menager restauracji - Winiarska Hankus J. (230) specjalizacja 4 acetp baristyka i miksologia - Kozieł P. (13) specjalizacja 4 betp event menager - Rayss M. (226) specjalizacja 4 etp obsługa pasażerów - Dubrawska D. (104) |
|||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | język angielski 5 atp gr.2 hotelarska (j. niem.) - Godlewska-Ucińska M. (230) |
||||
2 | 08:55-09:40 | matematyka 5 atp - Janik I. (204) |
język angielski 5 atp gr.2 hotelarska (j. niem.) - Godlewska-Ucińska M. (230) |
matematyka 5 atp - Janik I. (204) |
wychowanie fizyczne 5 atp gr.1 turystyczna (j.włoski) - Depczyński M. (sala gimn.1) |
|
3 | 09:50-10:35 | matematyka 5 atp - Janik I. (204) |
matematyka stosowana w branży 5 atp - Janik I. (204) |
geografia 5 atp - Tomkiewicz A. (201) |
język włoski 5 atp gr.1 turystyczna (j.włoski) - Marczak A. (207) |
język angielski 5 atp gr.1 turystyczna (j.włoski) - Dziewiński P. (218) język angielski 5 atp gr.2 hotelarska (j. niem.) - Godlewska-Ucińska M. (230) |
4 | 10:50-11:35 | język angielski 5 atp gr.1 turystyczna (j.włoski) - Dziewiński P. (218) język niemiecki 5 atp gr.2 hotelarska (j. niem.) - Chrobak-Juros B. (212) |
matematyka stosowana w branży 5 atp - Janik I. (204) |
wychowanie fizyczne 5 atp gr.1 turystyczna (j.włoski) - Depczyński M. (sala gimn.1) wychowanie fizyczne 5 atp gr.2 hotelarska (j. niem.) - Szczotka Ł. (sala gimn.2) |
zajęcia z wychowawcą 5 atp - Godlewska-Ucińska M. (103) |
język angielski 5 atp gr.1 turystyczna (j.włoski) - Dziewiński P. (218) język angielski 5 atp gr.2 hotelarska (j. niem.) - Godlewska-Ucińska M. (230) |
5 | 11:45-12:30 | język angielski 5 atp gr.1 turystyczna (j.włoski) - Dziewiński P. (218) wychowanie fizyczne 5 atp gr.2 hotelarska (j. niem.) - Szczotka Ł. (sala gimn.1) |
język polski 5 atp - Knyps K. (201) |
wychowanie fizyczne 5 atp gr.1 turystyczna (j.włoski) - Depczyński M. (sala gimn.1) wychowanie fizyczne 5 atp gr.2 hotelarska (j. niem.) - Szczotka Ł. (sala gimn.2) |
historia 5 atp - Głąb M. (205) |
matematyka 5 atp - Janik I. (204) |
6 | 12:45-13:30 | język polski 5 atp - Knyps K. (205) |
język polski 5 atp - Knyps K. (201) |
język polski 5 atp - Knyps K. (205) |
wiedza o społeczeństwie 5 atp - Głąb M. (205) |
|
7 | 13:35-14:20 | etyka 5 4atp Etyka - Krzyżowska-Szuta D. (biblioteka) religia 5 actp religia - Marszałek W. (205) |
język polski 5 atp - Knyps K. (205) |
geografia 5 atp - Tomkiewicz A. (201) |
||
8 | 14:25-15:10 | etyka 5 4atp Etyka - Krzyżowska-Szuta D. (biblioteka) religia 5 actp religia - Marszałek W. (205) |
geografia 5 atp - Tomkiewicz A. (201) |
|||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | religia 5 btp - Kliś M. (205) |
język polski 5 btp - Tomkiewicz A. (201) |
|||
2 | 08:55-09:40 | wychowanie fizyczne 5 btp gr.2 - Holboj K. (sala gimn.1) |
religia 5 btp - Kliś M. (205) |
język polski 5 btp - Tomkiewicz A. (201) |
język angielski 5 btp - Czyż E. (204) |
historia 5 btp - Głąb M. (205) |
3 | 09:50-10:35 | wychowanie fizyczne 5 btp gr.2 - Holboj K. (sala gimn.1) |
geografia 5 btp - Pniok J. (206) |
zajęcia z wychowawcą 5 btp - Dendys A. (217) |
geografia 5 btp - Pniok J. (206) |
wiedza o społeczeństwie 5 btp - Głąb M. (205) |
4 | 10:50-11:35 | język angielski 5 btp - Czyż E. (207) |
język hiszpański 5 btp - Stadnicka M. (217) |
matematyka 5 btp - Janik I. (204) |
matematyka stosowana w branży 5 btp - Janik I. (204) |
matematyka 5 btp - Janik I. (204) |
5 | 11:45-12:30 | matematyka 5 btp - Janik I. (204) |
wychowanie fizyczne 5 btp gr.2 - Holboj K. (sala gimn.1) |
matematyka 5 btp - Janik I. (204) |
matematyka stosowana w branży 5 btp - Janik I. (204) |
język angielski 5 btp - Czyż E. (105) |
6 | 12:45-13:30 | język polski 5 btp - Tomkiewicz A. (201) |
wychowanie fizyczne 5 btp gr.1 - Dubrawski R. (sala gimn.2) |
język polski 5 btp - Tomkiewicz A. (201) |
język angielski 5 btp - Czyż E. (105) |
|
7 | 13:35-14:20 | język polski 5 btp - Tomkiewicz A. (201) |
wychowanie fizyczne 5 btp gr.1 - Dubrawski R. (sala gimn.2) |
geografia 5 btp - Pniok J. (206) |
||
8 | 14:25-15:10 | wychowanie fizyczne 5 btp gr.1 - Dubrawski R. (sala gimn.2) |
||||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | |||||
2 | 08:55-09:40 | język angielski 5 ctp gr.2 j. francuski - Dziewiński P. (218) |
język angielski 5 ctp gr.1 j.włoski - Friedrich T. (218) język angielski 5 ctp gr.2 j. francuski - Dziewiński P. (103) |
wychowanie fizyczne 5 ctp gr.1 j.włoski - Kowalewska M. (sala gimn.2) |
||
3 | 09:50-10:35 | wiedza o społeczeństwie 5 ctp - Głąb M. (205) |
język angielski 5 ctp gr.1 j.włoski - Friedrich T. (212) wychowanie fizyczne 5 ctp gr.2 j. francuski - Holboj K. (sala gimn.2) |
matematyka 5 ctp - Worwa B. (203) |
wychowanie fizyczne 5 ctp gr.1 j.włoski - Kowalewska M. (sala gimn.2) |
|
4 | 10:50-11:35 | matematyka 5 ctp - Worwa B. (203) |
zajęcia z wychowawcą 5 ctp - Mamorska-Kozieł S. (103) |
geografia 5 ctp - Pniok J. (206) |
matematyka stosowana w branży 5 ctp - Worwa B. (203) |
|
5 | 11:45-12:30 | matematyka 5 ctp - Worwa B. (203) |
język polski 5 ctp - Pilch M. (205) |
język angielski 5 ctp gr.1 j.włoski - Friedrich T. (212) język angielski 5 ctp gr.2 j. francuski - Dziewiński P. (230) |
geografia 5 ctp - Pniok J. (206) |
matematyka stosowana w branży 5 ctp - Worwa B. (203) |
6 | 12:45-13:30 | wychowanie fizyczne 5 ctp gr.1 j.włoski - Kowalewska M. (sala gimn.1) język francuski 5 ctp gr.2 j. francuski - Marczak A. (217) |
język polski 5 ctp - Pilch M. (205) |
język angielski 5 ctp gr.1 j.włoski - Friedrich T. (212) język angielski 5 ctp gr.2 j. francuski - Dziewiński P. (230) |
język polski 5 ctp - Pilch M. (207) |
język polski 5 ctp - Pilch M. (201) |
7 | 13:35-14:20 | geografia 5 ctp - Pniok J. (206) |
etyka 5 4atp Etyka - Krzyżowska-Szuta D. (biblioteka) religia 5 actp religia - Marszałek W. (205) |
matematyka 5 ctp - Worwa B. (203) |
wychowanie fizyczne 5 ctp gr.2 j. francuski - Holboj K. (sala gimn.1) |
język polski 5 ctp - Pilch M. (201) |
8 | 14:25-15:10 | etyka 5 4atp Etyka - Krzyżowska-Szuta D. (biblioteka) religia 5 actp religia - Marszałek W. (205) |
historia 5 ctp - Pełka P. (103) |
wychowanie fizyczne 5 ctp gr.2 j. francuski - Holboj K. (sala gimn.1) |
język włoski 5 ctp gr.1 j.włoski - Marczak A. (207) |
|
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | religia 45 etp religia - Kliś M. (207) |
język angielski 5 etp gr.2 j. niemiecki - Gałązka B. (230) |
język polski 5 etp - Tomkiewicz A. (201) |
||
2 | 08:55-09:40 | religia 45 etp religia - Kliś M. (207) |
geografia 5 etp - Tomkiewicz A. (201) |
język angielski 5 etp gr.1 j. hiszpański - Dziewiński P. (218) język angielski 5 etp gr.2 j. niemiecki - Gałązka B. (230) |
||
3 | 09:50-10:35 | geografia 5 etp - Tomkiewicz A. (201) |
język angielski 5 etp gr.1 j. hiszpański - Dziewiński P. (217) język angielski 5 etp gr.2 j. niemiecki - Gałązka B. (230) |
matematyka stosowana w branży 5 etp - Worwa B. (203) |
język polski 5 etp - Tomkiewicz A. (201) |
język hiszpański 5 etp gr.1 j. hiszpański - Stadnicka M. (217) język angielski 5 etp gr.2 j. niemiecki - Gałązka B. (230) |
4 | 10:50-11:35 | język polski 5 etp - Tomkiewicz A. (201) |
matematyka 5 etp - Worwa B. (203) |
matematyka stosowana w branży 5 etp - Worwa B. (203) |
język polski 5 etp - Tomkiewicz A. (201) |
historia 5 etp - Głąb M. (205) |
5 | 11:45-12:30 | język polski 5 etp - Tomkiewicz A. (201) |
matematyka 5 etp - Worwa B. (203) |
wiedza o społeczeństwie 5 etp - Pełka P. (205) |
matematyka 5 etp - Worwa B. (203) |
|
6 | 12:45-13:30 | matematyka 5 etp - Worwa B. (203) |
zajęcia z wychowawcą 5 etp - Szczotka Ł. (204) |
geografia 5 etp - Tomkiewicz A. (201) |
język niemiecki 5 etp gr.2 j. niemiecki - Kaproń J. (218) |
|
7 | 13:35-14:20 | wychowanie fizyczne 5 etp gr.1 j. hiszpański - Szczotka Ł. (sala gimn.1) |
wychowanie fizyczne 5 etp gr.2 j. niemiecki - Szczotka Ł. (sala gimn.1) |
język angielski 5 etp gr.1 j. hiszpański - Dziewiński P. (212) wychowanie fizyczne 5 etp gr.2 j. niemiecki - Szczotka Ł. (sala gimn.1) |
||
8 | 14:25-15:10 | wychowanie fizyczne 5 etp gr.1 j. hiszpański - Szczotka Ł. (sala gimn.1) |
wychowanie fizyczne 5 etp gr.2 j. niemiecki - Szczotka Ł. (sala gimn.1) |
język angielski 5 etp gr.1 j. hiszpański - Dziewiński P. (212) |
||
9 | 15:15-16:00 | wychowanie fizyczne 5 etp gr.1 j. hiszpański - Szczotka Ł. (sala gimn.2) |
||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | podstawy hotelarstwa 3 bt (2) |
||||
2 | 08:55-09:40 | usługi hotelarskie 2 bt (2) |
język niemiecki 3 at gr.1 j. niemiecki (2) |
|||
3 | 09:50-10:35 | usługi hotelarskie 1 ct (101) |
język niemiecki 1 ct gr.1 j. niemiecki (2) |
podstawy hotelarstwa 3 at (2) |
||
4 | 10:50-11:35 | język niemiecki 5 atp gr.2 hotelarska (j. niem.) (212) |
język niemiecki 1 ct gr.1 j. niemiecki (2) |
|||
5 | 11:45-12:30 | usługi hotelarskie 1 at (2) |
||||
6 | 12:45-13:30 | usługi hotelarskie 1 bt (206) |
usługi hotelarskie 2 at (2) |
język niemiecki 1 dt gr.2 j. niemiecki (212) |
||
7 | 13:35-14:20 | język niemiecki 2 at gr.1 j. niemiecki (2) |
język niemiecki 1 dt gr.2 j. niemiecki (212) |
|||
8 | 14:25-15:10 | język niemiecki 3 at gr.1 j. niemiecki (2) |
język niemiecki 2 at gr.1 j. niemiecki (2) |
|||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | język angielski 3 et gr.1 j. hiszpański (6) |
język angielski 2 dt gr.1 j. włoski (212) |
język angielski w hotelarstwie 3 at gr.2 j. włoski (212) |
język angielski 4 et (204) |
zajęcia z wychowawcą 2 dt (2) |
2 | 08:55-09:40 | język angielski 3 et gr.1 j. hiszpański (6) |
język angielski 2 dt gr.1 j. włoski (212) |
język angielski w hotelarstwie 3 at gr.2 j. włoski (212) |
język angielski 5 btp (204) |
język angielski 4 et (7) |
3 | 09:50-10:35 | język angielski w hotelarstwie 3 bt gr.1 j. hiszpański (8) |
język branżowy 3 at gr.2 j. włoski (212) |
język angielski 4 et (7) |
||
4 | 10:50-11:35 | język angielski 5 btp (207) |
język angielski w turystyce 1 dt gr.1 j. hiszpański (212) Lekcja zapisana dla dni: 2023-09-05, 2023-09-19, 2023-10-03, 2023-10-17, 2023-10-31, 2023-11-14, 2023-11-28, 2023-12-12, 2023-12-26, 2024-01-09, 2024-01-23, 2024-02-06, 2024-02-20, 2024-03-05, 2024-03-19, 2024-04-02, 2024-04-16, 2024-04-30, 2024-05-14, 2024-05-28, 2024-06-11, język angielski w turystyce 1 dt gr.2 j. niemiecki (212) Lekcja zapisana dla dni: 2023-09-12, 2023-09-26, 2023-10-10, 2023-10-24, 2023-11-07, 2023-11-21, 2023-12-05, 2023-12-19, 2024-01-02, 2024-01-16, 2024-01-30, 2024-02-13, 2024-02-27, 2024-03-12, 2024-03-26, 2024-04-09, 2024-04-23, 2024-05-07, 2024-05-21, 2024-06-04, 2024-06-18, |
język angielski w hotelarstwie 3 bt gr.1 j. hiszpański (8) |
język branżowy 3 bt gr.1 j. hiszpański (212) |
|
5 | 11:45-12:30 | język angielski w turystyce 1 dt gr.1 j. hiszpański (212) Lekcja zapisana dla dni: 2023-09-05, 2023-09-19, 2023-10-03, 2023-10-17, 2023-10-31, 2023-11-14, 2023-11-28, 2023-12-12, 2023-12-26, 2024-01-09, 2024-01-23, 2024-02-06, 2024-02-20, 2024-03-05, 2024-03-19, 2024-04-02, 2024-04-16, 2024-04-30, 2024-05-14, 2024-05-28, 2024-06-11, język angielski w turystyce 1 dt gr.2 j. niemiecki (212) Lekcja zapisana dla dni: 2023-09-12, 2023-09-26, 2023-10-10, 2023-10-24, 2023-11-07, 2023-11-21, 2023-12-05, 2023-12-19, 2024-01-02, 2024-01-16, 2024-01-30, 2024-02-13, 2024-02-27, 2024-03-12, 2024-03-26, 2024-04-09, 2024-04-23, 2024-05-07, 2024-05-21, 2024-06-04, 2024-06-18, |
język angielski w turystyce 2 dt gr.2 j. niemiecki (212) |
język angielski 5 btp (105) |
||
6 | 12:45-13:30 | język branżowy 4 et (5) |
język angielski 1 dt gr.3 (7) |
język angielski w turystyce 2 et gr.1 j. hiszpański (212) |
język angielski 5 btp (105) |
|
7 | 13:35-14:20 | język angielski 1 dt gr.3 (7) |
||||
8 | 14:25-15:10 | |||||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | biologia 3 bt (9) |
biologia 4 bt (9) |
geografia 2 dt (106) |
||
2 | 08:55-09:40 | biologia 3 bt (9) |
biologia 4 bt (9) |
geografia 2 dt (106) |
geografia turystyczna 2 dt (9) |
|
3 | 09:50-10:35 | biologia 3 et (9) |
biologia 4 et (9) |
zajęcia z wychowawcą 5 btp (217) |
geografia 2 et (9) |
|
4 | 10:50-11:35 | biologia 3 et (9) |
geografia 3 at (106) |
biologia 4 at (106) |
biologia 4 et (9) |
|
5 | 11:45-12:30 | geografia 2 et (9) |
geografia 3 bt (9) |
geografia 3 at (106) |
geografia turystyczna 2 et (9) |
|
6 | 12:45-13:30 | geografia 2 et (9) |
geografia 3 bt (9) |
geografia 2 dt (9) |
||
7 | 13:35-14:20 | biologia 3 at (106) |
||||
8 | 14:25-15:10 | geografia turystyczna 1 et (101) |
geografia turystyczna 1 dt (9) |
biologia 3 at (106) |
biologia 4 at (9) |
|
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | wychowanie fizyczne 2 dt gr.1 j. włoski (sala gimn.7) |
wychowanie fizyczne 1 ct gr.1 j. niemiecki (sala gimn.1) |
wychowanie fizyczne 1 bt gr.2 j. włoski (sala gimn.1) |
wychowanie fizyczne 1 bt gr.2 j. włoski (sala gimn.1) |
|
1 | 08:00-08:45 | wychowanie fizyczne 2 bt gr.1 j. hiszpański (sala gimn.7) |
wychowanie fizyczne 1 et gr.2 j. włoski (sala gimn.1) |
wychowanie fizyczne 1 bt gr.2 j. włoski (sala gimn.1) |
wychowanie fizyczne 1 et gr.2 j. włoski (sala gimn.1) |
|
2 | 08:55-09:40 | wychowanie fizyczne 2 bt gr.1 j. hiszpański (sala gimn.7) |
wychowanie fizyczne 1 et gr.2 j. włoski (sala gimn.1) |
wychowanie fizyczne 2 et gr.2 j. hiszpański (sala gimn.1) |
wychowanie fizyczne 5 atp gr.1 turystyczna (j.włoski) (sala gimn.1) |
|
3 | 09:50-10:35 | wychowanie fizyczne 2 dt gr.2 j. niemiecki (sala gimn.7) |
wychowanie fizyczne 2 et gr.2 j. hiszpański (sala gimn.1) |
|||
4 | 10:50-11:35 | wychowanie fizyczne 2 dt gr.2 j. niemiecki (sala gimn.7) |
wychowanie fizyczne 5 atp gr.1 turystyczna (j.włoski) (sala gimn.1) |
wychowanie fizyczne 1 ct gr.1 j. niemiecki (sala gimn.7) |
||
5 | 11:45-12:30 | wychowanie fizyczne 2 dt gr.1 j. włoski (sala gimn.2) |
wychowanie fizyczne 5 atp gr.1 turystyczna (j.włoski) (sala gimn.1) |
wychowanie fizyczne 1 ct gr.1 j. niemiecki (sala gimn.7) |
||
6 | 12:45-13:30 | wychowanie fizyczne 2 dt gr.1 j. włoski (sala gimn.2) |
wychowanie fizyczne 2 et gr.2 j. hiszpański (sala gimn.8) |
|||
7 | 13:35-14:20 | wychowanie fizyczne 2 bt gr.1 j. hiszpański (sala gimn.2) |
wychowanie fizyczne 2 dt gr.2 j. niemiecki (sala gimn.8) |
|||
8 | 14:25-15:10 | |||||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | |||||
2 | 08:55-09:40 | |||||
3 | 09:50-10:35 | |||||
4 | 10:50-11:35 | |||||
5 | 11:45-12:30 | |||||
6 | 12:45-13:30 | |||||
7 | 13:35-14:20 | |||||
8 | 14:25-15:10 | |||||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | język polski 4 at (3) |
komunikacja interpersonalna 4 at (7) |
|||
2 | 08:55-09:40 | język polski 4 at (3) |
język polski 2 et (5) |
|||
3 | 09:50-10:35 | filozofia 1 bt (207) |
filozofia 1 et (207) |
język polski 1 et (1) |
język polski 2 dt (5) |
|
4 | 10:50-11:35 | komunikacja interpersonalna 2 et (207) |
język polski 1 et (1) |
język polski 2 dt (5) |
||
5 | 11:45-12:30 | filozofia 1 at (207) |
filozofia 1 dt (1) |
język polski 3 et (1) |
||
6 | 12:45-13:30 | język polski 1 et (207) |
język polski 3 et (207) |
komunikacja interpersonalna 2 dt (207) |
komunikacja interpersonalna 3 et (1) |
język polski 4 at (1) |
7 | 13:35-14:20 | filozofia 1 ct (207) |
język polski 3 et (207) |
język polski 2 et (207) |
||
8 | 14:25-15:10 | język polski 2 et (207) |
||||
9 | 15:15-16:00 | język polski 2 dt (207) |
||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | wychowanie fizyczne 3 bt gr.2 j. hiszpański (sala gimn.8) |
wychowanie fizyczne 3 at gr.2 j. włoski (sala gimn.8) |
wychowanie fizyczne 3 bt gr.1 j. hiszpański (sala gimn.7) |
||
1 | 08:00-08:45 | wychowanie fizyczne 3 et gr.2 j. niemiecki (sala gimn.8) |
wychowanie fizyczne 4 et gr.2 j. niemiecki (sala gimn.8) |
wychowanie fizyczne 1 dt gr.1 j. hiszpański (sala gimn.7) |
wychowanie fizyczne 3 at gr.2 j. włoski (sala gimn.2) |
wychowanie fizyczne 1 dt gr.1 j. hiszpański (sala gimn.2) |
2 | 08:55-09:40 | wychowanie fizyczne 3 et gr.2 j. niemiecki (sala gimn.8) |
wychowanie fizyczne 4 et gr.2 j. niemiecki (sala gimn.8) |
wychowanie fizyczne 1 dt gr.1 j. hiszpański (sala gimn.7) |
wychowanie fizyczne 3 at gr.2 j. włoski (sala gimn.2) |
|
3 | 09:50-10:35 | wychowanie fizyczne 3 bt gr.1 j. hiszpański (sala gimn.8) |
wychowanie fizyczne 4 bt gr.1 (sala gimn.7) |
wychowanie fizyczne 3 bt gr.2 j. hiszpański (sala gimn.8) |
||
4 | 10:50-11:35 | wychowanie fizyczne 3 bt gr.1 j. hiszpański (sala gimn.8) |
wychowanie fizyczne 4 bt gr.1 (sala gimn.7) |
wychowanie fizyczne 3 bt gr.2 j. hiszpański (sala gimn.8) |
wychowanie fizyczne 4 et gr.1 j. hiszpański (sala gimn.1) |
|
5 | 11:45-12:30 | wychowanie fizyczne 1 et gr.1 j. hiszpański (sala gimn.2) |
zajęcia z wychowawcą 4 et (207) |
wychowanie fizyczne 4 et gr.1 j. hiszpański (sala gimn.1) |
||
6 | 12:45-13:30 | wychowanie fizyczne 4 et gr.2 j. niemiecki (sala gimn.2) |
wychowanie fizyczne 5 btp gr.1 (sala gimn.2) |
|||
7 | 13:35-14:20 | wychowanie fizyczne 4 bt gr.1 (sala gimn.2) |
wychowanie fizyczne 5 btp gr.1 (sala gimn.2) |
wychowanie fizyczne 1 et gr.1 j. hiszpański (sala gimn.8) |
||
8 | 14:25-15:10 | wychowanie fizyczne 5 btp gr.1 (sala gimn.2) |
wychowanie fizyczne 4 et gr.1 j. hiszpański (sala gimn.1) |
wychowanie fizyczne 1 et gr.1 j. hiszpański (sala gimn.8) |
||
9 | 15:15-16:00 | wychowanie fizyczne 3 et gr.2 j. niemiecki (sala gimn.8) |
||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | język angielski 1 bt gr.4 (2) |
||||
2 | 08:55-09:40 | język angielski 1 bt gr.4 (2) |
język angielski 4 at gr.2 j. niemiecki (106) |
język angielski 5 ctp gr.1 j.włoski (218) |
||
3 | 09:50-10:35 | język angielski 5 ctp gr.1 j.włoski (212) |
język angielski 4 at gr.2 j. niemiecki (106) |
język angielski w hotelarstwie 2 bt gr.1 j. hiszpański (218) |
||
4 | 10:50-11:35 | język angielski w hotelarstwie 4 at gr.1 j. włoski (226) |
język angielski w hotelarstwie 2 bt gr.1 j. hiszpański (218) |
język angielski 4 bt (217) |
||
5 | 11:45-12:30 | język angielski 4 bt (104) |
język angielski w hotelarstwie 4 at gr.1 j. włoski (226) |
język angielski 5 ctp gr.1 j.włoski (212) |
język angielski 4 bt (217) |
|
6 | 12:45-13:30 | język angielski 5 ctp gr.1 j.włoski (212) |
zajęcia z wychowawcą 1 bt (104) |
|||
7 | 13:35-14:20 | język angielski w turystyce 3 et gr.2 j. niemiecki (7) |
język angielski 4 at gr.2 j. niemiecki (212) |
|||
8 | 14:25-15:10 | język angielski w turystyce 3 et gr.2 j. niemiecki (7) |
język angielski 1 ct gr.3 (2) |
|||
9 | 15:15-16:00 | język angielski 1 ct gr.3 (2) |
||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | język angielski 1 bt gr.3 (7) |
język angielski 5 etp gr.2 j. niemiecki (230) |
|||
2 | 08:55-09:40 | język branżowy 2 bt gr.2 j. hiszpański (7) |
język angielski 1 bt gr.3 (7) |
zajęcia z wychowawcą 1 ct (1) |
język angielski 5 etp gr.2 j. niemiecki (230) |
|
3 | 09:50-10:35 | język angielski 2 et gr.2 j. hiszpański (7) |
język angielski 5 etp gr.2 j. niemiecki (230) |
język angielski w turystyce 4 et gr.2 j. niemiecki (226) |
język angielski 5 etp gr.2 j. niemiecki (230) |
|
4 | 10:50-11:35 | język angielski 2 et gr.2 j. hiszpański (7) |
język angielski w turystyce 4 et gr.2 j. niemiecki (226) |
|||
5 | 11:45-12:30 | język angielski 2 dt gr.2 j. niemiecki (7) |
język angielski 2 bt gr.2 j. hiszpański (217) |
|||
6 | 12:45-13:30 | język angielski 2 dt gr.2 j. niemiecki (7) |
język angielski 1 dt gr.4 (2) |
język angielski 2 bt gr.2 j. hiszpański (217) |
||
7 | 13:35-14:20 | język angielski w hotelarstwie 4 at gr.2 j. niemiecki (8) |
język angielski 1 dt gr.4 (2) |
język angielski 3 et gr.2 j. niemiecki (7) |
||
8 | 14:25-15:10 | język angielski w hotelarstwie 4 at gr.2 j. niemiecki (8) |
język angielski 1 ct gr.4 (7) |
język angielski 3 et gr.2 j. niemiecki (7) |
||
9 | 15:15-16:00 | język angielski 1 ct gr.4 (7) |
||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | wiedza o społeczeństwie 4 bt (205) |
||||
2 | 08:55-09:40 | historia 3 et (7) |
historia 5 btp (205) |
|||
3 | 09:50-10:35 | wiedza o społeczeństwie 5 ctp (205) |
historia 2 dt (205) |
historia 3 et (7) |
wiedza o społeczeństwie 5 btp (205) |
|
4 | 10:50-11:35 | wiedza o społeczeństwie 4 at (3) |
historia 4 et (5) |
historia 2 dt (205) |
historia 3 at (205) |
historia 5 etp (205) |
5 | 11:45-12:30 | historia 3 bt (1) |
historia 3 at (5) |
historia 5 atp (205) |
||
6 | 12:45-13:30 | historia 3 bt (1) |
wiedza o społeczeństwie 5 atp (205) |
historia 2 at (205) |
||
7 | 13:35-14:20 | historia 2 bt (1) |
historia 2 at (2) |
|||
8 | 14:25-15:10 | historia 2 bt (1) |
wiedza o społeczeństwie 4 et (1) |
historia 2 et (205) |
||
9 | 15:15-16:00 | historia 2 et (205) |
||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | język angielski 2 et gr.1 j. hiszpański (8) |
język angielski 5 atp gr.2 hotelarska (j. niem.) (230) |
język angielski 1 et gr.3 (8) |
język branżowy 3 bt gr.2 j. hiszpański (103) |
|
2 | 08:55-09:40 | język angielski 2 et gr.1 j. hiszpański (8) |
język angielski 5 atp gr.2 hotelarska (j. niem.) (230) |
język angielski 1 et gr.3 (8) |
||
3 | 09:50-10:35 | język angielski w hotelarstwie 3 bt gr.2 j. hiszpański (8) |
język branżowy 2 bt gr.1 j. hiszpański (205) |
język angielski w turystyce 2 et gr.2 j. hiszpański (103) |
język angielski 5 atp gr.2 hotelarska (j. niem.) (230) |
|
4 | 10:50-11:35 | język angielski w hotelarstwie 3 bt gr.2 j. hiszpański (8) |
język angielski w turystyce 2 dt gr.1 j. włoski (205) |
zajęcia z wychowawcą 5 atp (103) |
język angielski 5 atp gr.2 hotelarska (j. niem.) (230) |
|
5 | 11:45-12:30 | język angielski 2 bt gr.1 j. hiszpański (8) |
język angielski w hotelarstwie 4 bt gr.1 (8) |
język angielski 1 at gr.3 (8) |
język angielski 3 bt (106) |
|
6 | 12:45-13:30 | język angielski 2 bt gr.1 j. hiszpański (8) |
język angielski w hotelarstwie 4 bt gr.1 (8) |
język angielski 1 at gr.3 (8) |
język angielski 3 bt (106) |
|
7 | 13:35-14:20 | |||||
8 | 14:25-15:10 | |||||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | chemia 2 dt (4) |
fizyka 3 at (4) |
|||
2 | 08:55-09:40 | chemia 2 dt (4) |
fizyka 3 at (4) |
chemia 2 at (4) |
||
3 | 09:50-10:35 | chemia 2 bt (4) |
chemia 2 at (4) |
chemia 1 dt (4) |
chemia 1 at (4) |
|
4 | 10:50-11:35 | chemia 2 bt (4) |
chemia 1 dt (4) |
chemia 1 at (4) |
||
5 | 11:45-12:30 | fizyka 4 at (4) |
fizyka 4 et (4) |
chemia 1 et (4) |
fizyka 4 et (4) |
|
6 | 12:45-13:30 | fizyka 4 at (4) |
chemia 1 bt (4) |
chemia 1 et (4) |
chemia 1 ct (4) |
|
7 | 13:35-14:20 | chemia 2 et (4) |
chemia 1 bt (4) |
fizyka 4 bt (4) |
chemia 1 ct (4) |
|
8 | 14:25-15:10 | chemia 2 et (4) |
fizyka 4 bt (4) |
|||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | |||||
2 | 08:55-09:40 | wychowanie fizyczne 5 btp gr.2 (sala gimn.1) |
||||
3 | 09:50-10:35 | wychowanie fizyczne 5 btp gr.2 (sala gimn.1) |
wychowanie fizyczne 5 ctp gr.2 j. francuski (sala gimn.2) |
|||
4 | 10:50-11:35 | |||||
5 | 11:45-12:30 | wychowanie fizyczne 5 btp gr.2 (sala gimn.1) |
||||
6 | 12:45-13:30 | |||||
7 | 13:35-14:20 | wychowanie fizyczne 5 ctp gr.2 j. francuski (sala gimn.1) |
||||
8 | 14:25-15:10 | wychowanie fizyczne 5 ctp gr.2 j. francuski (sala gimn.1) |
||||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | matematyka 1 at (204) |
matematyka 4 at (204) |
matematyka 1 bt (7) |
||
2 | 08:55-09:40 | matematyka 5 atp (204) |
matematyka 4 at (204) |
matematyka 5 atp (204) |
matematyka 4 bt (204) |
|
3 | 09:50-10:35 | matematyka 5 atp (204) |
matematyka stosowana w branży 5 atp (204) |
matematyka 2 at (204) |
matematyka 4 at (204) |
matematyka 4 bt (204) |
4 | 10:50-11:35 | matematyka 1 ct (204) |
matematyka stosowana w branży 5 atp (204) |
matematyka 5 btp (204) |
matematyka stosowana w branży 5 btp (204) |
matematyka 5 btp (204) |
5 | 11:45-12:30 | matematyka 5 btp (204) |
matematyka 5 btp (204) |
matematyka stosowana w branży 5 btp (204) |
matematyka 5 atp (204) |
|
6 | 12:45-13:30 | matematyka 4 bt (204) |
matematyka 1 bt (204) |
matematyka 3 at (204) |
matematyka 1 at (204) |
|
7 | 13:35-14:20 | matematyka 3 at (204) |
matematyka 1 ct (204) |
matematyka 2 at (204) |
||
8 | 14:25-15:10 | matematyka 3 at (204) |
||||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | zajęcia z wychowawcą 1 dt (106) |
||||
2 | 08:55-09:40 | geografia 1 dt (106) |
||||
3 | 09:50-10:35 | geografia 4 at (106) |
podstawy przedsiębiorczości 2 at (1) |
podstawy marketingu i zarządzania 4 at (1) |
||
4 | 10:50-11:35 | podstawy przedsiębiorczości 3 bt (106) |
podstawy przedsiębiorczości 3 et (7) |
podstawy przedsiębiorczości 2 et (2) |
||
5 | 11:45-12:30 | podstawy przedsiębiorczości 2 bt (106) |
podstawy przedsiębiorczości 3 at (106) |
geografia 1 dt (3) |
podstawy przedsiębiorczości 2 dt (2) |
|
6 | 12:45-13:30 | geografia 1 dt (3) |
marketing i prawo w turystyce 4 et (5) |
|||
7 | 13:35-14:20 | marketing i prawo w turystyce 4 et (106) |
geografia 4 at (5) |
|||
8 | 14:25-15:10 | |||||
9 | 15:15-16:00 | podstawy marketingu i zarządzania 4 bt (3) |
||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | język niemiecki 1 at gr.1 j. niemiecki (218) |
||||
2 | 08:55-09:40 | język niemiecki 1 at gr.1 j. niemiecki (218) |
||||
3 | 09:50-10:35 | język niemiecki 3 et gr.2 j. niemiecki (218) |
||||
4 | 10:50-11:35 | język niemiecki 3 et gr.2 j. niemiecki (218) |
||||
5 | 11:45-12:30 | język niemiecki 4 at gr.2 j. niemiecki (218) |
język niemiecki 4 et gr.2 j. niemiecki (218) |
|||
6 | 12:45-13:30 | język niemiecki 5 etp gr.2 j. niemiecki (218) |
||||
7 | 13:35-14:20 | język niemiecki 2 dt gr.2 j. niemiecki (218) |
||||
8 | 14:25-15:10 | język niemiecki 2 dt gr.2 j. niemiecki (218) |
||||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | religia 2 bt (205) |
||||
1 | 08:00-08:45 | religia 45 etp religia (207) |
religia 5 btp (205) |
religia 2 at (207) |
religia 2 bt (205) |
religia 3 bt (105) |
2 | 08:55-09:40 | religia 45 etp religia (207) |
religia 5 btp (205) |
religia 2 at (207) |
religia 3 bt (105) |
|
3 | 09:50-10:35 | |||||
4 | 10:50-11:35 | |||||
5 | 11:45-12:30 | |||||
6 | 12:45-13:30 | |||||
7 | 13:35-14:20 | |||||
8 | 14:25-15:10 | |||||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | |||||
2 | 08:55-09:40 | język polski 4 et (205) |
||||
3 | 09:50-10:35 | język polski 4 et (207) |
||||
4 | 10:50-11:35 | język polski 4 et (207) |
||||
5 | 11:45-12:30 | język polski 5 atp (201) |
||||
6 | 12:45-13:30 | język polski 5 atp (205) |
język polski 5 atp (201) |
język polski 5 atp (205) |
||
7 | 13:35-14:20 | język polski 5 atp (205) |
||||
8 | 14:25-15:10 | |||||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | wychowanie fizyczne 1 bt gr.1 j. hiszpański (sala gimn.7) |
||||
1 | 08:00-08:45 | wychowanie fizyczne 2 at gr.2 j. włoski (sala gimn.7) |
wychowanie fizyczne 1 dt gr.2 j. niemiecki (sala gimn.8) |
wychowanie fizyczne 4 at gr.2 j. niemiecki (sala gimn.1) |
zajęcia z wychowawcą 1 at (204) |
|
2 | 08:55-09:40 | wychowanie fizyczne 1 ct gr.2 j. hiszpański (sala gimn.1) |
wychowanie fizyczne 2 at gr.2 j. włoski (sala gimn.7) |
wychowanie fizyczne 1 dt gr.2 j. niemiecki (sala gimn.8) |
wychowanie fizyczne 4 at gr.2 j. niemiecki (sala gimn.1) |
wychowanie fizyczne 5 ctp gr.1 j.włoski (sala gimn.2) |
3 | 09:50-10:35 | wychowanie fizyczne 1 dt gr.2 j. niemiecki (sala gimn.1) |
wychowanie fizyczne 4 bt gr.2 (sala gimn.8) |
wychowanie fizyczne 1 ct gr.2 j. hiszpański (sala gimn.7) |
wychowanie fizyczne 4 bt gr.2 (sala gimn.1) |
wychowanie fizyczne 5 ctp gr.1 j.włoski (sala gimn.2) |
4 | 10:50-11:35 | wychowanie fizyczne 1 at gr.2 j. włoski (sala gimn.1) |
wychowanie fizyczne 4 bt gr.2 (sala gimn.8) |
wychowanie fizyczne 1 ct gr.2 j. hiszpański (sala gimn.7) |
wychowanie fizyczne 1 at gr.1 j. niemiecki (sala gimn.2) |
|
5 | 11:45-12:30 | wychowanie fizyczne 1 bt gr.1 j. hiszpański (sala gimn.7) |
wychowanie fizyczne 3 et gr.1 j. hiszpański (sala gimn.2) |
|||
6 | 12:45-13:30 | wychowanie fizyczne 5 ctp gr.1 j.włoski (sala gimn.1) |
wychowanie fizyczne 4 at gr.2 j. niemiecki (sala gimn.1) |
wychowanie fizyczne 1 bt gr.1 j. hiszpański (sala gimn.7) |
wychowanie fizyczne 3 et gr.1 j. hiszpański (sala gimn.2) |
|
7 | 13:35-14:20 | wychowanie fizyczne 1 at gr.1 j. niemiecki (sala gimn.7) |
wychowanie fizyczne 1 at gr.2 j. włoski (sala gimn.2) |
|||
8 | 14:25-15:10 | wychowanie fizyczne 3 et gr.1 j. hiszpański (sala gimn.2) |
wychowanie fizyczne 1 at gr.1 j. niemiecki (sala gimn.7) |
wychowanie fizyczne 1 at gr.2 j. włoski (sala gimn.2) |
||
9 | 15:15-16:00 | wychowanie fizyczne 2 at gr.2 j. włoski (sala gimn.7) |
||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | pracownia turystyczna 3 et gr.1 j. hiszpański (105) |
podstawy turystyki 3 et (101) |
organizacja imprez i usług turystycznych 1 dt gr.2 j. niemiecki (6) |
||
2 | 08:55-09:40 | pracownia turystyczna 3 et gr.1 j. hiszpański (105) |
pracownia informacji turystycznej 3 et gr.1 j. hiszpański (226) |
organizacja imprez i usług turystycznych 1 dt gr.2 j. niemiecki (6) |
||
3 | 09:50-10:35 | pracownia turystyczna 3 et gr.1 j. hiszpański (105) |
pracownia informacji turystycznej 3 et gr.1 j. hiszpański (226) |
podstawy turystyki 1 et (6) |
organizacja imprez i usług turystycznych 1 et gr.1 j. hiszpański (105) |
|
4 | 10:50-11:35 | organizacja imprez i usług turystycznych 4 et (103) |
pracownia turystyczna 2 dt gr.2 j. niemiecki (105) |
pracownia informacji turystycznej 2 et gr.2 j. hiszpański (226) |
organizacja imprez i usług turystycznych 1 et gr.1 j. hiszpański (105) |
|
5 | 11:45-12:30 | organizacja imprez i usług turystycznych 4 et (103) |
pracownia turystyczna 2 dt gr.2 j. niemiecki (105) |
pracownia informacji turystycznej 2 et gr.2 j. hiszpański (226) |
podstawy turystyki 2 et (103) |
podstawy turystyki 1 dt (104) |
6 | 12:45-13:30 | podstawy turystyki 1 dt (106) |
pracownia turystyczna 2 dt gr.2 j. niemiecki (105) |
pracownia informacji turystycznej 2 et gr.2 j. hiszpański (226) |
pracownia turystyczna 2 dt gr.1 j. włoski (105) |
|
7 | 13:35-14:20 | pracownia turystyczna 4 et gr.2 j. niemiecki (105) |
pracownia informacji turystycznej 2 dt gr.1 j. włoski (226) |
pracownia turystyczna 2 dt gr.1 j. włoski (105) |
podstawy turystyki 1 et (106) |
|
8 | 14:25-15:10 | pracownia turystyczna 4 et gr.2 j. niemiecki (105) |
podstawy turystyki 2 dt (101) |
pracownia informacji turystycznej 2 dt gr.1 j. włoski (226) |
pracownia turystyczna 2 dt gr.1 j. włoski (105) |
|
9 | 15:15-16:00 | pracownia turystyczna 4 et gr.2 j. niemiecki (105) |
pracownia informacji turystycznej 2 dt gr.1 j. włoski (226) |
|||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | |||||
2 | 08:55-09:40 | |||||
3 | 09:50-10:35 | |||||
4 | 10:50-11:35 | |||||
5 | 11:45-12:30 | |||||
6 | 12:45-13:30 | |||||
7 | 13:35-14:20 | |||||
8 | 14:25-15:10 | |||||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | etyka 2 bt, et Etyka (biblioteka) |
||||
1 | 08:00-08:45 | etyka 2 bt, et Etyka (biblioteka) |
etyka 3 bt Etyka (biblioteka) |
|||
2 | 08:55-09:40 | etyka 3 bt Etyka (biblioteka) |
||||
3 | 09:50-10:35 | |||||
4 | 10:50-11:35 | |||||
5 | 11:45-12:30 | |||||
6 | 12:45-13:30 | |||||
7 | 13:35-14:20 | etyka 5 4atp Etyka (biblioteka) |
||||
8 | 14:25-15:10 | etyka 5 4atp Etyka (biblioteka) |
||||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | |||||
2 | 08:55-09:40 | |||||
3 | 09:50-10:35 | |||||
4 | 10:50-11:35 | |||||
5 | 11:45-12:30 | fizyka 3 et (3) |
||||
6 | 12:45-13:30 | fizyka 3 et (3) |
||||
7 | 13:35-14:20 | fizyka 3 bt (3) |
||||
8 | 14:25-15:10 | fizyka 3 bt (3) |
||||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | historia i teraźniejszość 2 at (207) |
||||
2 | 08:55-09:40 | historia i teraźniejszość 2 bt (201) |
historia i teraźniejszość 1 dt (207) |
|||
3 | 09:50-10:35 | historia i teraźniejszość 2 dt (201) |
||||
4 | 10:50-11:35 | historia i teraźniejszość 1 ct (201) |
||||
5 | 11:45-12:30 | historia i teraźniejszość 2 et (207) |
||||
6 | 12:45-13:30 | |||||
7 | 13:35-14:20 | |||||
8 | 14:25-15:10 | |||||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | |||||
2 | 08:55-09:40 | |||||
3 | 09:50-10:35 | |||||
4 | 10:50-11:35 | |||||
5 | 11:45-12:30 | |||||
6 | 12:45-13:30 | |||||
7 | 13:35-14:20 | |||||
8 | 14:25-15:10 | |||||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | |||||
2 | 08:55-09:40 | |||||
3 | 09:50-10:35 | |||||
4 | 10:50-11:35 | |||||
5 | 11:45-12:30 | |||||
6 | 12:45-13:30 | |||||
7 | 13:35-14:20 | |||||
8 | 14:25-15:10 | |||||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | organizacja pracy służby pięter 1 ct gr.2 j. hiszpański (103) |
organizacja pracy służby pięter 1 at gr.2 j. włoski (103) |
organizacja pracy służby pięter 1 bt gr.2 j. włoski (103) |
||
2 | 08:55-09:40 | organizacja pracy służby pięter 1 ct gr.2 j. hiszpański (103) |
organizacja pracy służby pięter 1 at gr.2 j. włoski (103) |
organizacja pracy służby pięter 1 bt gr.2 j. włoski (103) |
||
3 | 09:50-10:35 | podstawy hotelarstwa 4 at (3) |
pracownia hotelarska 1 ct gr.2 j. hiszpański (103) |
|||
4 | 10:50-11:35 | zajęcia z wychowawcą 5 ctp (103) |
pracownia hotelarska 1 bt gr.1 j. hiszpański (103) |
podstawy hotelarstwa 2 at (103) |
||
5 | 11:45-12:30 | pracownia hotelarska 1 bt gr.2 j. włoski (103) |
podstawy hotelarstwa 2 at (103) |
|||
6 | 12:45-13:30 | pracownia hotelarska 1 ct gr.1 j. niemiecki (103) |
podstawy hotelarstwa 4 bt (1) |
|||
7 | 13:35-14:20 | organizacja pracy służby pięter 1 at gr.1 j. niemiecki (103) |
organizacja pracy służby pięter 1 ct gr.1 j. niemiecki (103) |
podstawy hotelarstwa 2 bt (3) |
organizacja pracy służby pięter 1 bt gr.1 j. hiszpański (103) |
|
8 | 14:25-15:10 | organizacja pracy służby pięter 1 at gr.1 j. niemiecki (103) |
organizacja pracy służby pięter 1 ct gr.1 j. niemiecki (103) |
podstawy hotelarstwa 2 bt (3) |
organizacja pracy służby pięter 1 bt gr.1 j. hiszpański (103) |
|
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | język włoski 4 at gr.1 j. włoski (207) |
||||
2 | 08:55-09:40 | język włoski 1 at gr.2 j. włoski (6) |
||||
3 | 09:50-10:35 | język włoski 2 dt gr.1 j. włoski (1) |
język włoski 3 at gr.2 j. włoski (8) |
język włoski 5 atp gr.1 turystyczna (j.włoski) (207) |
język włoski 1 et gr.2 j. włoski (207) |
|
4 | 10:50-11:35 | język włoski 2 dt gr.1 j. włoski (1) |
język włoski 3 at gr.2 j. włoski (8) |
język włoski 1 et gr.2 j. włoski (207) |
||
5 | 11:45-12:30 | język włoski 1 bt gr.2 j. włoski (6) |
||||
6 | 12:45-13:30 | język francuski 5 ctp gr.2 j. francuski (217) |
język włoski 1 bt gr.2 j. włoski (6) |
|||
7 | 13:35-14:20 | język włoski 1 at gr.2 j. włoski (217) |
język włoski 2 at gr.2 j. włoski (6) |
|||
8 | 14:25-15:10 | język włoski 2 at gr.2 j. włoski (6) |
język włoski 5 ctp gr.1 j.włoski (207) |
|||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | religia 1 bt (1) |
||||
1 | 08:00-08:45 | religia 1 at (1) |
religia 1 et (1) |
religia 2 et (1) |
||
2 | 08:55-09:40 | religia 1 dt (106) |
religia 1 et (1) |
religia 4 at (1) |
||
3 | 09:50-10:35 | religia 1 at (106) |
religia 2 dt (205) |
|||
4 | 10:50-11:35 | religia 4 bt (106) |
||||
5 | 11:45-12:30 | religia 1 dt (106) |
religia 2 dt (105) |
religia 4 at (207) |
religia 1 bt (205) |
|
6 | 12:45-13:30 | religia 3 at (212) |
religia 3 at (106) |
religia 4 bt (103) |
||
7 | 13:35-14:20 | religia 5 actp religia (205) |
religia 1 ct (1) |
religia 3 et (104) |
||
8 | 14:25-15:10 | religia 1 ct (106) |
religia 5 actp religia (205) |
religia 3 et (104) |
||
9 | 15:15-16:00 | religia 2 et (205) |
||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | pracownia informacji turystycznej 2 et gr.1 j. hiszpański (214) |
informatyka 1 dt gr.2 j. niemiecki (214) |
|||
2 | 08:55-09:40 | informatyka 1 ct gr.1 j. niemiecki (214) |
pracownia informacji turystycznej 2 et gr.1 j. hiszpański (214) |
informatyka 3 et gr.2 j. niemiecki (214) |
obsługa informatyczna w hotelarstwie 3 bt gr.2 j. hiszpański (214) |
informatyka 2 at gr.1 j. niemiecki (214) |
3 | 09:50-10:35 | informatyka 1 dt gr.1 j. hiszpański (214) |
pracownia informacji turystycznej 2 et gr.1 j. hiszpański (214) |
informatyka 2 et gr.1 j. hiszpański (214) |
obsługa informatyczna w hotelarstwie 3 bt gr.2 j. hiszpański (214) |
informatyka 2 at gr.2 j. włoski (214) |
4 | 10:50-11:35 | obsługa informatyczna w hotelarstwie 3 at gr.1 j. niemiecki (214) |
pracownia informatyczna 1 et gr.1 j. hiszpański (214) Lekcja zapisana dla dni: 2023-09-05, 2023-09-19, 2023-10-03, 2023-10-17, 2023-10-31, 2023-11-14, 2023-11-28, 2023-12-12, 2023-12-26, 2024-01-09, 2024-01-23, 2024-02-06, 2024-02-20, 2024-03-05, 2024-03-19, 2024-04-02, 2024-04-16, 2024-04-30, 2024-05-14, 2024-05-28, 2024-06-11, pracownia informatyczna 1 et gr.2 j. włoski (214) Lekcja zapisana dla dni: 2023-09-12, 2023-09-26, 2023-10-10, 2023-10-24, 2023-11-07, 2023-11-21, 2023-12-05, 2023-12-19, 2024-01-02, 2024-01-16, 2024-01-30, 2024-02-13, 2024-02-27, 2024-03-12, 2024-03-26, 2024-04-09, 2024-04-23, 2024-05-07, 2024-05-21, 2024-06-04, 2024-06-18, |
informatyka 3 et gr.1 j. hiszpański (214) |
informatyka 1 at gr.2 j. włoski (214) |
|
5 | 11:45-12:30 | obsługa informatyczna w hotelarstwie 3 at gr.1 j. niemiecki (214) |
pracownia informatyczna 1 et gr.1 j. hiszpański (214) Lekcja zapisana dla dni: 2023-09-05, 2023-09-19, 2023-10-03, 2023-10-17, 2023-10-31, 2023-11-14, 2023-11-28, 2023-12-12, 2023-12-26, 2024-01-09, 2024-01-23, 2024-02-06, 2024-02-20, 2024-03-05, 2024-03-19, 2024-04-02, 2024-04-16, 2024-04-30, 2024-05-14, 2024-05-28, 2024-06-11, pracownia informatyczna 1 et gr.2 j. włoski (214) Lekcja zapisana dla dni: 2023-09-12, 2023-09-26, 2023-10-10, 2023-10-24, 2023-11-07, 2023-11-21, 2023-12-05, 2023-12-19, 2024-01-02, 2024-01-16, 2024-01-30, 2024-02-13, 2024-02-27, 2024-03-12, 2024-03-26, 2024-04-09, 2024-04-23, 2024-05-07, 2024-05-21, 2024-06-04, 2024-06-18, |
informatyka 1 bt gr.1 j. hiszpański (214) |
informatyka 3 bt gr.1 j. hiszpański (214) |
pracownia informacji turystycznej 3 et gr.2 j. niemiecki (214) |
6 | 12:45-13:30 | informatyka 1 ct gr.2 j. hiszpański (214) |
pracownia informatyczna 1 dt gr.1 j. hiszpański (214) Lekcja zapisana dla dni: 2023-09-05, 2023-09-19, 2023-10-03, 2023-10-17, 2023-10-31, 2023-11-14, 2023-11-28, 2023-12-12, 2023-12-26, 2024-01-09, 2024-01-23, 2024-02-06, 2024-02-20, 2024-03-05, 2024-03-19, 2024-04-02, 2024-04-16, 2024-04-30, 2024-05-14, 2024-05-28, 2024-06-11, pracownia informatyczna 1 dt gr.2 j. niemiecki (214) Lekcja zapisana dla dni: 2023-09-12, 2023-09-26, 2023-10-10, 2023-10-24, 2023-11-07, 2023-11-21, 2023-12-05, 2023-12-19, 2024-01-02, 2024-01-16, 2024-01-30, 2024-02-13, 2024-02-27, 2024-03-12, 2024-03-26, 2024-04-09, 2024-04-23, 2024-05-07, 2024-05-21, 2024-06-04, 2024-06-18, |
obsługa informatyczna w hotelarstwie 4 at gr.2 j. niemiecki (214) |
informatyka 2 dt gr.2 j. niemiecki (214) |
pracownia informacji turystycznej 3 et gr.2 j. niemiecki (214) |
7 | 13:35-14:20 | obsługa informatyczna w hotelarstwie 3 at gr.2 j. włoski (214) |
pracownia informatyczna 1 dt gr.1 j. hiszpański (214) Lekcja zapisana dla dni: 2023-09-05, 2023-09-19, 2023-10-03, 2023-10-17, 2023-10-31, 2023-11-14, 2023-11-28, 2023-12-12, 2023-12-26, 2024-01-09, 2024-01-23, 2024-02-06, 2024-02-20, 2024-03-05, 2024-03-19, 2024-04-02, 2024-04-16, 2024-04-30, 2024-05-14, 2024-05-28, 2024-06-11, pracownia informatyczna 1 dt gr.2 j. niemiecki (214) Lekcja zapisana dla dni: 2023-09-12, 2023-09-26, 2023-10-10, 2023-10-24, 2023-11-07, 2023-11-21, 2023-12-05, 2023-12-19, 2024-01-02, 2024-01-16, 2024-01-30, 2024-02-13, 2024-02-27, 2024-03-12, 2024-03-26, 2024-04-09, 2024-04-23, 2024-05-07, 2024-05-21, 2024-06-04, 2024-06-18, |
pracownia informacji turystycznej 2 dt gr.2 j. niemiecki (214) |
obsługa informatyczna w hotelarstwie 3 bt gr.1 j. hiszpański (214) |
informatyka 1 bt gr.2 j. włoski (214) |
8 | 14:25-15:10 | obsługa informatyczna w hotelarstwie 3 at gr.2 j. włoski (214) |
obsługa informatyczna w hotelarstwie 4 at gr.1 j. włoski (214) |
pracownia informacji turystycznej 2 dt gr.2 j. niemiecki (214) |
obsługa informatyczna w hotelarstwie 3 bt gr.1 j. hiszpański (214) |
informatyka 3 bt gr.2 j. hiszpański (214) |
9 | 15:15-16:00 | pracownia informacji turystycznej 2 dt gr.2 j. niemiecki (214) |
||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | |||||
2 | 08:55-09:40 | |||||
3 | 09:50-10:35 | |||||
4 | 10:50-11:35 | historia 1 bt (1) |
historia 4 at (101) |
|||
5 | 11:45-12:30 | historia i teraźniejszość 1 bt (1) |
wiedza o społeczeństwie 5 etp (205) |
historia 1 et (5) |
||
6 | 12:45-13:30 | historia 1 at (1) |
historia 1 at (103) |
historia i teraźniejszość 1 et (5) |
||
7 | 13:35-14:20 | historia 1 et (207) |
historia i teraźniejszość 1 at (1) |
historia 1 bt (103) |
||
8 | 14:25-15:10 | historia 1 dt (205) |
historia 4 bt (5) |
historia 5 ctp (103) |
historia 1 ct (207) |
|
9 | 15:15-16:00 | historia 1 dt (205) |
historia 1 ct (207) |
|||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | |||||
2 | 08:55-09:40 | język polski 3 bt (5) |
język polski 1 bt (2) |
|||
3 | 09:50-10:35 | język polski 4 bt (104) |
język polski 4 bt (3) |
język polski 1 dt (2) |
język polski 3 bt (201) |
|
4 | 10:50-11:35 | język polski 1 bt (205) |
język polski 4 bt (3) |
język polski 1 dt (2) |
język polski 3 bt (201) |
|
5 | 11:45-12:30 | język polski 1 bt (205) |
język polski 5 ctp (205) |
język polski 2 bt (3) |
||
6 | 12:45-13:30 | język polski 5 ctp (205) |
język polski 2 bt (3) |
język polski 5 ctp (207) |
język polski 5 ctp (201) |
|
7 | 13:35-14:20 | język polski 1 dt (106) |
komunikacja interpersonalna 4 bt (5) |
język polski 2 bt (207) |
język polski 5 ctp (201) |
|
8 | 14:25-15:10 | |||||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | geografia 1 bt (206) |
geografia 1 ct (3) |
|||
2 | 08:55-09:40 | geografia 1 bt (206) |
geografia 1 at (3) |
geografia 1 at (206) |
||
3 | 09:50-10:35 | geografia 1 et (206) |
geografia 5 btp (206) |
geografia 5 btp (206) |
geografia 1 at (206) |
|
4 | 10:50-11:35 | geografia 1 et (206) |
geografia 3 et (206) |
geografia 5 ctp (206) |
geografia 1 bt (206) |
|
5 | 11:45-12:30 | geografia 1 ct (206) |
geografia 3 et (206) |
geografia 5 ctp (206) |
geografia 1 et (206) |
|
6 | 12:45-13:30 | geografia 2 bt (206) |
geografia 4 et (206) |
geografia 1 ct (206) |
||
7 | 13:35-14:20 | geografia 5 ctp (206) |
geografia 4 et (7) |
geografia turystyczna 3 et (206) |
geografia 5 btp (206) |
|
8 | 14:25-15:10 | geografia 2 at (3) |
zajęcia z wychowawcą 3 et (206) |
geografia 2 bt (206) |
geografia 2 at (206) |
|
9 | 15:15-16:00 | geografia 2 at (3) |
geografia 2 bt (206) |
|||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | edukacja dla bezpieczeństwa 1 ct (104) |
||||
2 | 08:55-09:40 | edukacja dla bezpieczeństwa 1 at (104) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 et (106) |
|||
3 | 09:50-10:35 | edukacja dla bezpieczeństwa 1 bt (106) |
||||
4 | 10:50-11:35 | edukacja dla bezpieczeństwa 1 dt (104) |
||||
5 | 11:45-12:30 | |||||
6 | 12:45-13:30 | |||||
7 | 13:35-14:20 | |||||
8 | 14:25-15:10 | |||||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | organizacja imprez i usług turystycznych 2 et gr.2 j. hiszpański (2) |
organizacja imprez i usług turystycznych 3 et gr.2 j. niemiecki (226) |
organizacja imprez i usług turystycznych 2 dt gr.2 j. niemiecki (104) |
organizacja imprez i usług turystycznych 1 dt gr.1 j. hiszpański (5) |
|
2 | 08:55-09:40 | organizacja imprez i usług turystycznych 2 et gr.2 j. hiszpański (2) |
organizacja imprez i usług turystycznych 3 et gr.2 j. niemiecki (226) |
organizacja imprez i usług turystycznych 2 dt gr.2 j. niemiecki (104) |
organizacja imprez i usług turystycznych 1 dt gr.1 j. hiszpański (5) |
organizacja imprez i usług turystycznych 3 et gr.1 j. hiszpański (102) |
3 | 09:50-10:35 | organizacja imprez i usług turystycznych 2 et gr.1 j. hiszpański (2) |
organizacja imprez i usług turystycznych 3 et gr.2 j. niemiecki (226) |
podstawy hotelarstwa 1 at (104) |
podstawy hotelarstwa 1 bt (5) |
organizacja imprez i usług turystycznych 3 et gr.1 j. hiszpański (102) |
4 | 10:50-11:35 | organizacja imprez i usług turystycznych 2 et gr.1 j. hiszpański (2) |
podstawy hotelarstwa 1 bt (5) |
organizacja imprez i usług turystycznych 3 et gr.1 j. hiszpański (102) |
||
5 | 11:45-12:30 | podstawy hotelarstwa 1 ct (5) |
podstawy hotelarstwa 1 at (207) |
|||
6 | 12:45-13:30 | podstawy hotelarstwa 1 ct (5) |
specjalizacja 4 betp event menager (226) |
|||
7 | 13:35-14:20 | organizacja imprez i usług turystycznych 1 et gr.2 j. włoski (5) |
specjalizacja 4 betp event menager (226) |
organizacja imprez i usług turystycznych 2 dt gr.1 j. włoski (2) |
||
8 | 14:25-15:10 | organizacja imprez i usług turystycznych 1 et gr.2 j. włoski (5) |
specjalizacja 4 betp event menager (226) |
organizacja imprez i usług turystycznych 2 dt gr.1 j. włoski (2) |
||
9 | 15:15-16:00 | specjalizacja 4 betp event menager (226) |
||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | pracownia gastronomiczna 1 bt gr.1 j. hiszpański (15) |
||||
2 | 08:55-09:40 | pracownia gastronomiczna 1 bt gr.1 j. hiszpański (15) |
||||
3 | 09:50-10:35 | podstawy żywienia człowieka 1 bt (2) |
pracownia gastronomiczna 1 bt gr.1 j. hiszpański (15) |
|||
4 | 10:50-11:35 | podstawy żywienia człowieka 1 at (2) |
||||
5 | 11:45-12:30 | |||||
6 | 12:45-13:30 | podstawy żywienia człowieka 1 ct (103) |
||||
7 | 13:35-14:20 | pracownia gastronomiczna 1 at gr.2 j. włoski (15) |
||||
8 | 14:25-15:10 | pracownia gastronomiczna 1 at gr.2 j. włoski (15) |
||||
9 | 15:15-16:00 | pracownia gastronomiczna 1 at gr.2 j. włoski (15) |
||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | język hiszpański 1 et gr.1 j. hiszpański (217) |
język hiszpański 2 et gr.1 j. hiszpański (217) |
język hiszpański 1 bt gr.1 j. hiszpański (217) |
||
2 | 08:55-09:40 | język hiszpański 1 et gr.1 j. hiszpański (217) |
język hiszpański 4 bt (6) |
język hiszpański 2 et gr.1 j. hiszpański (217) |
język hiszpański 1 bt gr.1 j. hiszpański (217) |
|
3 | 09:50-10:35 | język hiszpański 2 bt gr.1 j. hiszpański (6) |
język hiszpański 4 et gr.1 j. hiszpański (217) |
język hiszpański 5 etp gr.1 j. hiszpański (217) |
||
4 | 10:50-11:35 | język hiszpański 5 btp (217) |
język hiszpański 2 bt gr.1 j. hiszpański (6) |
język hiszpański 1 ct gr.2 j. hiszpański (6) |
||
5 | 11:45-12:30 | język hiszpański 2 bt gr.2 j. hiszpański (6) |
język hiszpański 3 bt (217) |
zajęcia z wychowawcą 4 bt (6) |
język hiszpański 1 ct gr.2 j. hiszpański (6) |
|
6 | 12:45-13:30 | język hiszpański 2 bt gr.2 j. hiszpański (6) |
język hiszpański 2 et gr.2 j. hiszpański (217) |
język hiszpański 1 dt gr.1 j. hiszpański (217) |
||
7 | 13:35-14:20 | język hiszpański 3 et gr.1 j. hiszpański (6) |
język hiszpański 2 et gr.2 j. hiszpański (217) |
język hiszpański 3 bt (6) |
język hiszpański 1 dt gr.1 j. hiszpański (217) |
|
8 | 14:25-15:10 | język hiszpański 3 et gr.1 j. hiszpański (6) |
||||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | język angielski w turystyce 4 et gr.1 j. hiszpański (5) |
język angielski 4 at gr.1 j. włoski (105) |
język branżowy 3 at gr.1 j. niemiecki (212) |
||
2 | 08:55-09:40 | język angielski 3 at gr.2 j. włoski (217) |
język angielski w turystyce 4 et gr.1 j. hiszpański (5) |
język angielski 4 at gr.1 j. włoski (105) |
język angielski 4 at gr.1 j. włoski (212) |
język branżowy 2 at gr.2 j. włoski (212) |
3 | 09:50-10:35 | język angielski 3 at gr.2 j. włoski (217) |
język angielski w hotelarstwie 3 at gr.1 j. niemiecki (7) |
|||
4 | 10:50-11:35 | język angielski w hotelarstwie 3 at gr.1 j. niemiecki (7) |
język angielski 2 at gr.2 j. włoski (217) |
zajęcia z wychowawcą 2 at (3) |
||
5 | 11:45-12:30 | język angielski w hotelarstwie 4 bt gr.2 (7) |
język angielski 2 at gr.2 j. włoski (217) |
język angielski 1 at gr.4 (7) |
||
6 | 12:45-13:30 | język angielski w hotelarstwie 4 bt gr.2 (7) |
język angielski w hotelarstwie 2 at gr.1 j. niemiecki (217) |
język angielski 1 at gr.4 (7) |
||
7 | 13:35-14:20 | język angielski w hotelarstwie 2 at gr.1 j. niemiecki (217) |
język angielski w turystyce 3 et gr.1 j. hiszpański (5) |
|||
8 | 14:25-15:10 | język angielski w turystyce 3 et gr.1 j. hiszpański (5) |
||||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | wychowanie fizyczne 3 at gr.1 j. niemiecki (sala gimn.2) |
||||
1 | 08:00-08:45 | |||||
2 | 08:55-09:40 | |||||
3 | 09:50-10:35 | wychowanie fizyczne 2 bt gr.2 j. hiszpański (sala gimn.1) |
wychowanie fizyczne 4 at gr.1 j. włoski (sala gimn.2) |
wychowanie fizyczne 2 et gr.1 j. hiszpański (sala gimn.2) |
wychowanie fizyczne 2 at gr.1 j. niemiecki (sala gimn.1) |
|
4 | 10:50-11:35 | animacja czasu wolnego 1 dt (104) |
wychowanie fizyczne 2 bt gr.2 j. hiszpański (sala gimn.1) |
wychowanie fizyczne 5 atp gr.2 hotelarska (j. niem.) (sala gimn.2) |
wychowanie fizyczne 2 bt gr.2 j. hiszpański (sala gimn.2) |
wychowanie fizyczne 4 at gr.1 j. włoski (sala gimn.8) |
5 | 11:45-12:30 | wychowanie fizyczne 5 atp gr.2 hotelarska (j. niem.) (sala gimn.1) |
animacja czasu wolnego 1 ct (204) |
wychowanie fizyczne 5 atp gr.2 hotelarska (j. niem.) (sala gimn.2) |
wychowanie fizyczne 2 at gr.1 j. niemiecki (sala gimn.8) |
wychowanie fizyczne 4 at gr.1 j. włoski (sala gimn.8) |
6 | 12:45-13:30 | animacja czasu wolnego 1 at (101) |
zajęcia z wychowawcą 5 etp (204) |
wychowanie fizyczne 2 at gr.1 j. niemiecki (sala gimn.8) |
wychowanie fizyczne 2 et gr.1 j. hiszpański (sala gimn.7) |
|
7 | 13:35-14:20 | wychowanie fizyczne 5 etp gr.1 j. hiszpański (sala gimn.1) |
wychowanie fizyczne 5 etp gr.2 j. niemiecki (sala gimn.1) |
wychowanie fizyczne 5 etp gr.2 j. niemiecki (sala gimn.1) |
wychowanie fizyczne 2 et gr.1 j. hiszpański (sala gimn.7) |
|
8 | 14:25-15:10 | wychowanie fizyczne 5 etp gr.1 j. hiszpański (sala gimn.1) |
wychowanie fizyczne 5 etp gr.2 j. niemiecki (sala gimn.1) |
animacja czasu wolnego 1 bt (205) |
wychowanie fizyczne 3 at gr.1 j. niemiecki (sala gimn.7) |
|
9 | 15:15-16:00 | animacja czasu wolnego 1 et (106) |
wychowanie fizyczne 5 etp gr.1 j. hiszpański (sala gimn.2) |
wychowanie fizyczne 3 at gr.1 j. niemiecki (sala gimn.7) |
||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | pracownia informatyczna 2 dt gr.2 j. niemiecki (215) |
pracownia informatyczna 2 dt gr.1 j. włoski (215) |
pracownia informatyczna 2 et gr.2 j. hiszpański (215) |
informatyka 1 et gr.1 j. hiszpański (215) |
|
2 | 08:55-09:40 | pracownia informatyczna 2 dt gr.2 j. niemiecki (215) |
pracownia informatyczna 2 dt gr.1 j. włoski (215) |
pracownia informatyczna 2 et gr.2 j. hiszpański (215) |
||
3 | 09:50-10:35 | informatyka 3 at gr.2 j. włoski (215) |
informatyka 2 bt gr.2 j. hiszpański (215) |
|||
4 | 10:50-11:35 | informatyka 1 at gr.1 j. niemiecki (215) |
informatyka 2 bt gr.1 j. hiszpański (215) |
obsługa informatyczna w hotelarstwie 4 bt gr.2 (215) |
||
5 | 11:45-12:30 | informatyka 1 et gr.2 j. włoski (215) |
informatyka 2 dt gr.1 j. włoski (215) |
|||
6 | 12:45-13:30 | pracownia informatyczna 2 et gr.1 j. hiszpański (215) |
informatyka 2 et gr.2 j. hiszpański (215) |
|||
7 | 13:35-14:20 | informatyka 3 at gr.1 j. niemiecki (215) |
pracownia informatyczna 2 et gr.1 j. hiszpański (215) |
|||
8 | 14:25-15:10 | obsługa informatyczna w hotelarstwie 4 bt gr.1 (215) |
||||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | geografia 4 bt (201) |
język polski 5 btp (201) |
język polski 2 at (3) |
język polski 5 etp (201) |
|
2 | 08:55-09:40 | geografia 4 bt (201) |
język polski 5 btp (201) |
geografia 5 etp (201) |
język polski 1 ct (3) |
|
3 | 09:50-10:35 | geografia 5 etp (201) |
język polski 1 at (3) |
geografia 5 atp (201) |
język polski 5 etp (201) |
język polski 1 ct (3) |
4 | 10:50-11:35 | język polski 5 etp (201) |
język polski 2 at (3) |
język polski 1 at (201) |
język polski 5 etp (201) |
język polski 3 at (3) |
5 | 11:45-12:30 | język polski 5 etp (201) |
język polski 2 at (3) |
język polski 1 at (201) |
język polski 1 ct (201) |
język polski 3 at (3) |
6 | 12:45-13:30 | język polski 5 btp (201) |
język polski 3 at (3) |
geografia 5 etp (201) |
język polski 5 btp (201) |
|
7 | 13:35-14:20 | język polski 5 btp (201) |
zajęcia z wychowawcą 3 at (3) |
geografia 5 atp (201) |
||
8 | 14:25-15:10 | geografia 5 atp (201) |
||||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | |||||
2 | 08:55-09:40 | promocja i sprzedaż usług hotelarskich 3 at gr.1 j. niemiecki (230) |
promocja i sprzedaż usług hotelarskich 3 bt gr.1 j. hiszpański (230) |
|||
3 | 09:50-10:35 | promocja i sprzedaż usług hotelarskich 3 at gr.1 j. niemiecki (230) |
promocja i sprzedaż usług hotelarskich 3 bt gr.1 j. hiszpański (230) |
|||
4 | 10:50-11:35 | promocja i sprzedaż usług hotelarskich 3 at gr.2 j. włoski (230) |
promocja i sprzedaż usług hotelarskich 3 bt gr.2 j. hiszpański (230) |
|||
5 | 11:45-12:30 | promocja i sprzedaż usług hotelarskich 3 at gr.2 j. włoski (230) |
promocja i sprzedaż usług hotelarskich 3 bt gr.2 j. hiszpański (230) |
|||
6 | 12:45-13:30 | specjalizacja 4 abetp menager restauracji (230) |
||||
7 | 13:35-14:20 | specjalizacja 4 abetp menager restauracji (230) |
||||
8 | 14:25-15:10 | specjalizacja 4 abetp menager restauracji (230) |
||||
9 | 15:15-16:00 | specjalizacja 4 abetp menager restauracji (230) |
||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 | 07:10-07:55 | |||||
1 | 08:00-08:45 | matematyka 2 bt (203) |
matematyka 4 et (203) |
matematyka 3 et (203) |
||
2 | 08:55-09:40 | matematyka 1 et (203) |
matematyka 4 et (203) |
matematyka 2 bt (203) |
||
3 | 09:50-10:35 | matematyka 4 et (203) |
matematyka 1 dt (203) |
matematyka stosowana w branży 5 etp (203) |
matematyka 5 ctp (203) |
matematyka 1 dt (203) |
4 | 10:50-11:35 | matematyka 5 ctp (203) |
matematyka 5 etp (203) |
matematyka stosowana w branży 5 etp (203) |
matematyka 2 dt (203) |
matematyka stosowana w branży 5 ctp (203) |
5 | 11:45-12:30 | matematyka 5 ctp (203) |
matematyka 5 etp (203) |
matematyka 3 et (203) |
matematyka 5 etp (203) |
matematyka stosowana w branży 5 ctp (203) |
6 | 12:45-13:30 | matematyka 5 etp (203) |
matematyka 3 bt (203) |
matematyka 3 et (203) |
matematyka 3 bt (203) |
matematyka 1 et (203) |
7 | 13:35-14:20 | matematyka 2 dt (203) |
matematyka 5 ctp (203) |
matematyka 2 et (203) |
matematyka 3 bt (203) |
|
8 | 14:25-15:10 | matematyka 2 et (203) |
||||
9 | 15:15-16:00 | |||||
10 | 16:05-16:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
09:00-15:00
zajęcia praktyczne Dubrawski R. (materiały zdalne) Lekcja zapisana dla dni: 2023-10-21, 2023-11-18, 2023-12-09, Dodatkowi nauczyciele: Dubrawska Danuta |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:55-09:35
matematyka Worwa B. (203) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:55-09:40
matematyka Worwa B. (203) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45
matematyka Worwa B. (203) |